fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Gürsu Anaokulları

Gürsu bölgesinde hizmet veren anaokulu kreş ve gündüz bakımevlerinin yer aldığı listelerimiz üzerinden kurumların detaylı bilgilerine hemen ulaşın! Çocuğunuz için en iyi özel anaokullarına ulaşmak için Gürsu özel anaokulları sayfamızı inceleyin.
6 okul bulundu.
Özel Bilgi İstasyonu Anaokulu Özel Okul
Gürsu / İstiklal Mah.
Özel Bilgi İstasyonu Anaokulu

Kesinlikle çocuklarınızı gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz. eğitimin,kalitenin ve guvenirligin tek adresi diyebilirim....

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Ekol Tabiat Koleji Anaokulu Özel Okul
Gürsu / Zafer Mah.
Özel Ekol Tabiat Koleji Anaokulu

Özel Ekol Tabiat Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gürsu Minik Yıldızlar Anaokulu Özel Okul
Gürsu / İstiklal Mah.
Özel Gürsu Minik Yıldızlar Anaokulu

Özel Gürsu Minik Yıldızlar Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Asiye Coşkun Anaokulu Özel Okul
Gürsu / İstiklal Mah.
Özel Asiye Coşkun Anaokulu

Özel Asiye Coşkun Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 5
Özel Sevimli Balıklar Anaokulu Özel Okul
Gürsu / İstiklal Mah.
Özel Sevimli Balıklar Anaokulu

Özel Sevimli Balıklar Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Gürsu Yaşam Çiçekleri Anaokulu Özel Okul
Gürsu / Kurtuluş Mah.
Özel Gürsu Yaşam Çiçekleri Anaokulu

Özel Gürsu Yaşam Çiçekleri Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gürsu Anaokulları

Bursa'nın Gürsu anaokulu ve kreşleri, alanında uzman öğretmen kadroları ve öğrencilere uygun olarak tasarlanmış sınıf ve binalarıyla bölgede yaşayan ebeveynleri mutlu etmektedir. Gürsu anaokulları eğitimle beraber çeşitli sportif faaliyetler, yabancı dil üzerine oyunlar, geziler ve yarışmalar ile birlikte, çocuğun diğer alanlarda da gelişimini desteklemektedir. Sizler de çocuğunuzun ilkokula hazırlanmasını ve iletişim becerilerinin gelişmesini istiyorsanız, çevrenizde bulunan anaokullarını hemen keşfedebilir, okulların detaylı bütün bilgilerine ulaşarak en ideal olanı hızlıca bulabilirsiniz. Gürsu anaokullarının haritadaki konumlarına ulaşarak evinize yakın olan kurumları keşfedebilirsiniz.


Bir çocuk için oyun son derece önemlidir. Özellikle 3 ile 6 yaş arası dönemde oyun eşliğinde verilecek eğitim çocukların öğrenmeye çalıştığı konuyu daha çabuk kavramasını sağlamaktadır. Bunun bilincinde olan Bursa Gürsu özel anaokulları öğrencilere geniş ve ferah oyun alanları sunmaktadır. Bölgedeki butik anaokulları düşük ortalama sınıf mevcutları ile her öğrenciyle özel olarak ilgilenmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan bölgedeki kurumlar öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurmakta ve kişiye özgü eğitim modeli ile yoluna devam etmektedir. 6 aydan itibaren öğrenci kabul eden Bursa Gürsu kreş ve gündüz bakımevleri ise çocuğu henüz anaokuluna gidecek yaşta olmayan ailelerin tercih ettiği kurumlardır. Okullarda bulunan yemekhane sayesinde öğrencilerin günlük besin ihtiyaçları taze ve organik gıdalarla karşılanmaktadır. Okul profillerinden kurumların tanıtım yazılarına ulaşarak, benimsenen eğitim modeli ile ilgili fikir sahibi olabilir, anaokulunu diğer okullardan ayıran özelliklerinin neler olduğunu belirleyebilirsiniz. Gürsu anaokulları listesi üzerinden bütün okul öncesi eğitim kurumlarının detaylı bilgilerini inceleyebilirsiniz.


Gürsu anaokullarının; fotoğraf galerilerine, aylık ücretlerine, yabancı dil olanaklarına, fiziksel donanımlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine, eğitim modellerine, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilir, iletişim formu doldurarak okullardan geri dönüş alabilirsiniz. Gürsu kolejleri, bölgede oturan ve anaokulundan lise seviyesine kadar çocuğunun tek bir kurumda eğitim almasını isteyen velilerin yardımına yetişmektedir. Bu sayede öğrenciler farklı bir kuruma geçip uyum sorunu yaşamak gibi bir problemle karşılaşmadan eğitim hayatına emin adımlarla devam etmektedir. Veli yorumları, daha önce kolejlere çocuğunu göndermiş ebeveynler tarafından yapılmaktadır Bu yorumlara göz atarak okul seçiminizi kolay bir şekilde yapabilir, okulun çocuğunuza uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Okul profillerinden Gürsu anaokulu fiyatlarına ulaşabilir, bütçenizi sarsmayacak kurumları bulabilirsiniz.


Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum