fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bursa Büyük Koleji Anaokulu

Özel Bursa Büyük Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Bursa Büyük Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Bursa Büyük Koleji Anaokulu, öğrencilerin öğrenme süreçlerine aktif olarak katılımlarını desteklemektedir. Kurum, modern eğitim yaklaşımıyla öğrencilerinin yaratıcı düşünmelerini cesaretlendirmektedir. Okul, böylece öğrencilerinin eleştirel düşünme ve yeni durumlara adaptasyon sağlayabilme becerilerini geliştirmektedir. Kurumda branşında uzman eğitimcilerin rehberliğiyle birçok sosyal aktivite gerçekleştirilmektedir. Akıl ve zeka oyunları, robotik ve kodlama, bilişim kulübü ve satranç aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin problem çözme yeteneği geliştirilirken aynı zamanda teknolojiyle iç içe olmaları sağlanmaktadır. Böylece küçük yaştaki öğrenciler teknolojiyi sadece tüketen değil aynı zamanda üreten ve yöneten bireyler olmaları hedeflenmektedir. Özel Bursa Büyük Koleji Anaokulu'nda bunların yanı sıra sanatsal faaliyetler de gerçekleştirilmektedir. Görsel sanatlar, el sanatları ve dekoratif sanatların yanı sıra origami, modern dans ve halk oyunları aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktivite çeşitliliği sayesinde öğrencilerin ilgi alanlarını ve yeteneklerini keşfetmeleri sağlanmaktadır. Kurumun gezi kulübü bünyesinde öğrenciler için faydalı geziler düzenlenmektedir. Bu sayede öğrencilerin arkadaşlarıyla eğlenirken aynı zamanda hayata karşı farklı bakış açıları geliştirmesine yardımcı olunmaktadır.
Özel Bursa Büyük Koleji Anaokulu, yabancı dil eğitimine verdiği önemle bilinmektedir. Branşında uzman eğitimci kadrosuyla verdiği erken yaşta dil eğitimiyle fark yaratmaktadır. Böylece küçük yaştaki öğrencilere kapsamlı şekilde İngilizce dil eğitimi verilmekte ve İngilizceyi aktif olarak konuşabilmeleri amaçlanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bursa Büyük Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Siteler Mah. Selçukbey Cad. No:129B, Yildirim / Bursa
0 224 366 18** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum