fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Yıldırım Anaokulları

Yıldırım anaokulları ve kreşleri içerisinden sizin için en uygun okulu bulmak için kurumların detaylı bilgilerini inceleyin! Çocuğunuz için en iyi özel anaokullarına ulaşmak için Yıldırım özel anaokulları sayfamızı inceleyin.
20 okul bulundu.
Özel Beyaz Zambak Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / Bağlaraltı Mah.
Özel Beyaz Zambak Anaokulu

Okul gercek anlamda harika hem ogretmenleri hemde cocuklara vermis olduklari egitimler cok güzel anaokulu ama 1 sınifa h...

Özel Erikli Sevgi Çiçekleri Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / 75.yıl Mah.
Özel Erikli Sevgi Çiçekleri Anaokulu

Özel Erikli Sevgi Çiçekleri Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yıldırım Yaşam Koleji Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / Mevlana Mah.
Özel Yıldırım Yaşam Koleji Anaokulu

Özel Yıldırım Yaşam Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel Erikli Limon Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / Bağlaraltı Mah.
Özel Erikli Limon Anaokulu

Özel Erikli Limon Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Yeşil Sevgi Çiçekleri Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / Meydancık Mah.
Özel Yeşil Sevgi Çiçekleri Anaokulu

Özel Yeşil Sevgi Çiçekleri Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Hedef Çocuk Eğitimi Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / 75.yıl Mah.
Özel Bursa Hedef Çocuk Eğitimi Anaokulu

Özel Bursa Hedef Çocuk Eğitimi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Erikli Ekol Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / 75.yıl Mah.
Özel Erikli Ekol Anaokulu

Özel Erikli Ekol Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yıldırım Sevgi Çiçekleri Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / Eğitim Mah.
Özel Yıldırım Sevgi Çiçekleri Anaokulu

Özel Yıldırım Sevgi Çiçekleri Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Farabi Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / 75.yıl Mah.
Özel Bursa Farabi Anaokulu

Özel Bursa Farabi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yıldırım Abece Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / Millet Mah.
Özel Yıldırım Abece Anaokulu

Özel Yıldırım Abece Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Yıldırım Gökkuşağı Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / Millet Mah.
Özel Yıldırım Gökkuşağı Anaokulu

Özel Yıldırım Gökkuşağı Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Yıldırım Kaplan Okulları Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / Millet Mah.
Özel Yıldırım Kaplan Okulları Anaokulu

Özel Yıldırım Kaplan Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Sevgi Diyarı Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / 75.yıl Mah.
Özel Sevgi Diyarı Anaokulu

Özel Sevgi Diyarı Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Afacan Yıldızlar Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / Fidyekızık Mah.
Özel Bursa Afacan Yıldızlar Anaokulu

Özel Bursa Afacan Yıldızlar Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yıldırım İlkadım Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / Fidyekızık Mah.
Özel Yıldırım İlkadım Anaokulu

Özel Yıldırım İlkadım Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Büyük Koleji Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / Siteler Mah.
Özel Bursa Büyük Koleji Anaokulu

Özel Bursa Büyük Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel İpekböceği Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / Yeşil Mah.
Özel İpekböceği Anaokulu

Özel İpekböceği Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Akçağlayan Okulları Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / Akçağlayan Mah.
Özel Akçağlayan Okulları Anaokulu

Özel Akçağlayan Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Bursa Narçiçeği Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / Bağlaraltı Mah.
Özel Bursa Narçiçeği Anaokulu

Özel Bursa Narçiçeği Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başparmak Anaokulu Özel Okul
Yıldırım / Millet Mah.
Özel Başparmak Anaokulu

Özel Başparmak Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Yıldırım Anaokulları

Yıldırım Bursa'nın ikinci en büyük ilçesi olmakla birlikte son yıllarda aldığı göç ile nüfusun yoğunlaştığı bölgelerin başında gelmektedir. Artan nüfusa bağlı olarak anaokulu sayısı da artmakta, birçok Yıldırım özel ve devlet anaokulu kapılarını eğitime açmaktadır. Bu kurumlar 2 yaştan itibaren öğrenci kabul etmekte ve ilkokula hazır bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadırlar. Yıldırım anaokulları, fiziksel aktiviteler ve sosyal etkinliklerle okul öncesi dönemin nitelikli geçmesi adına kendilerini sürekli güncellemektedirler. Bölgede uzun yıllardır hizmet veren kurumların varlığı ailelere güven vermekte ve bu kurumlar kendilerini her sene geliştirerek yollarına emin adımlarla devam etmektedirler. Sizler de yakınınızdaki okulları hemen bulabilir, iletişime geçerek kayıt ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.


Okul öncesi eğitim dönemi beyin gelişiminin en hızlı olduğu sürecin bir parçasıdır. Bu dönemin verimli geçirilmesi, öğrencilerin iletişim ve ince motor becerilerinin gelişmesi ileriki yaşlarda onlara birçok avantaj sağlayacaktır. Bölgede yer alan kurumlar öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurmakta ve öğrencileri yaş guruplarına ayırarak eğitim vermektedir. MEB'e bağlı olan Yıldırım'daki anaokulları düzenli olarak denetlenmektedir. İlçede yer alan anaokulları genellikle 3 ile 6 yaş arasında öğrenci kabul etmektedir. Bunun yanında 0 yaştan itibaren öğrenci kabul eden Bursa Yıldırım kreşleri ise anaokulundan önce tercih edilebilecek kurumlar arasındadır. Bölgedeki okulların detaylı bilgilerine Okul.com.tr üzerinden hızlıca ulaşabilir, beğendiğiniz okullardan geri dönüş almak adına form doldurabilirsiniz. Anaokulu ve kreşlerin haritadaki konumlarına bakarak evinize yakın kurumları keşfedebilirsiniz.


Bursa Yıldırım anaokullarının; bahçe, sınıf ve bina görsellerine, ücretlerine, benimsedikleri eğitim modeline, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel olanaklarına, adreslerine, yabancı dil olanaklarına, hangi kulüplerin olduğu bilgisine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Kurumları tek tek gezerek zaman kaybetmek yerine, anaokulları hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını okul profillerinden alabilirsiniz. İlçede butik anaokullarının dışında kolej bünyesinde hizmet veren anaokulları da bulunmaktadır. Kolej anaokulları akademik açıdan daha nitelikli eğitim verdiklerinden aileler tarafından tercih edilmektedirler. Bunun yanında Yıldırım kolejleri anaokulundan lise seviyesine kadar hizmet verdiklerinden öğrenciler farklı bir kuruma geçmeden tek bir okulda üniversiteye kadar devam edebilmektedirler. Çocuğunuz için Yıldırım'daki en iyi anaokulunu filtrelemeler yaparak zaman kaybetmeden bulabilirsiniz. Anaokulu profillerinden daha önce kurumları tercih etmiş veliler tarafından yapılan yorumları inceleyebilir, okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.


Yıldırım anaokulu fiyatları, okulun bulunduğu konuma, verilen eğitimin kalitesine ve sunulan fiziksel imkanlara bağlı olarak değişmektedir. Bölgede anaokulu sayısı fazla olduğundan her bütçeye uygun okul bulmakta mümkün olmaktadır. Sizler de ekonomik açıdan kriterlerinize uygun olan anaokulunu bularak çocuğunuzun okul öncesi eğitim dönemini verimli geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum