fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bursa Neşeli Günler Anaokulu

Özel Bursa Neşeli Günler Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:30

Özel Bursa Neşeli Günler Anaokulu Hakkında

Özel Bursa Neşeli Günler Anaokulu, açık fikirli, alanında uzman ve tecrübeli akademik kadrosu ile Osmangazi bölgesinde eğitimlerini sürdürmektedir. Okulda uyku odası, bahçe, yemekhane, oyun alanı, spor alanı gibi imkanlar bulunmaktadır. Okul sahip olduğu bu fiziksel imkanlar ile öğrencilerine daha rahat, kaliteli ve akılda kalıcı bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bu sayede etkili, kaliteli ve kalıcı bir eğitim vermeyi hedeflemektedir. Neşeli Günler Anaokulu'nda drama, halk oyunları, modern dans, görsel sanatlar, beden eğitimi, atletizm, origami, dekoratif sanatlar, ekoloji, görsel sanatlar, değerler eğitimi, el sanatları, satranç gibi sanat, spor ve bilim kulüpleri bulunmaktadır. Kurum bu kulüp aktiviteleri ile öğrencilerine fiziksel, zihinsel ve entelektüel yönden destek çıkmayı hedeflemektedir. Bunların yanı sıra kurumda organik beslenme, yaz okulu, güvenlik, rehberlik ve servis hizmetleri sağlanmaktadır. Bu sayede öğrencilerin gerekli temel ihtiyaçları karşılanmaktadır.
Özel Bursa Neşeli Günler Anaokulu, bireysel ihtiyaç ve isteklere dayanan bir eğitim programı uygulamaktadır. Okul bu sayede her öğrenciyle özel olarak ilgilenebilmekte, öğrencilerin ihtiyaçlarını hızlı bir biçimde karşılayabilmektedir. Okulda İngilizce yabancı dil eğitimi verilmektedir. Neşeli Günler Anaokulu verdiği bu dersler ile İngilizce diline yatkınlığı olan, dünya kültürleri hakkında bilgi sahibi bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum dürüst, çalışkan, kendine güvenen ve milleti için yararlı bireyler yetiştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Kurum 3 ile 6 yaş aralığına eğitim vermekle beraber dersler 07.00'da başlayıp 18.30'da son bulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bursa Neşeli Günler Anaokulu İletişim Bilgileri

Soğukkuyu Mah. 12.güneş Sk. No:12, Osmangazi/bursa
0 224 246 65** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum