fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Görükle Final Okulları Anaokulu

Özel Görükle Final Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00

Özel Görükle Final Okulları Anaokulu Hakkında

Özel Görükle Final Okulları Anaokulu, Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bulunan okul öncesi eğitimde Final Okulları kalitesiyle eğitim veren bir kurumdur. Okul öncesi dönemde çocuk eğitiminin önemini oldukça vurgulayan bu kurum sevgiyi merkeze koyarak eğitim vermektedir. Bu okul, bünyesine kabul etmekte olduğu 4 ile 6 yaş arası öğrencilerin fiziksel, bilişsel, duygusal ve zihinsel gelişimlerini destekleyerek ayrıcalıklı bir hizmet sağlamaktadır. Uzman öğretmen kadrosuyla çocukların güvenle emanet edilebileceği bu kurum, okul öncesi dönemdeki eğitimde adım adım ilerleyerek, bu eğitimi en başarılı ve verimli şekilde ilerletmektedir. Çoklu zeka modeli anlayışını benimseyen ve bu anlayışla çocukların yalnızca sözel ve sayısal zekadan ibaret olmadığını benimsemektedir. 8 farklı zeka modelinin olduğu benimsenmekte ve bu bağlamda indirgeme yapılmamaktadır. Çoklu zeka modeliyle yaş gruplarına uygun oyuncaklar sınıflandırılmıştır. Öğrencilerin zihinsel gelişimi, oyuncaklarda farklı zeka alanlarına odak sağlayarak desteklenmektedir. Kısacası bu kurum, zihinsel veya motor gelişimini değil, zekayı tüm boyutlarıyla desteklemektedir.
Özel Görükle Final Okulları Anaokulu, bünyesinde bulundurduğu psikolojik danışmanlar, çocukların tüm gelişimlerini, bireysel ve sosyal çevresinde gözlemleyerek gelişim haritası çıkarmaktadır. Öğrencilerin bu gelişimleri ailelerle düzenli olarak paylaşılmaktadır. Çocuk ve aile arasındaki bağların oyun yoluyla güçlendirildiğini velilere aktaran bu kurum, çocukların erken dönemde aileye güvenle bağlanmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda çocuk gelişimi hakkında bilgi almak isteyen veliler için seminerler düzenlenmektedir.
Özel Görükle Final Okulları Anaokulu, her öğrencinin farklı olduğu bilinciyle, çocukları tek düze olarak yetiştirmekten uzak bir sistemle eğitim vermektedir. Çocukların farklı ilgi alanları ve yetenekleri doğrultusunda bireysel olarak ilgilenilen çocuklara yönlendirmeler yapılmaktadır. Toplu oyun alanlarında çocukların arkadaşlarıyla iletişim becerilerini geliştirmesi sağlanmakta, toplumsal doğru ve yanlışlar öğrenciye aktarılmaktadır.
Özel Görükle Final Okulları Anaokulu, fiziksel imkanları bakımından oldukça güçlü bir okuldur. Öğrencilerin bu imkanlar dahilinde etkinlik ve aktivitelerle öğrenme sağladığı, heyecanla ve severek okula geldiği bir kurum olmaktadır. Aileler ve çocuklar tarafından tercih edilen bu kurum, diğer semtlerden gelen öğrencilerin güvenle ulaşımını sağlayabilmek için servis hizmeti sunmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Görükle Final Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Kurtuluş Mah. Barış Cad. No:9, Nilüfer / Bursa
0 224 470 30** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum