fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Karaman Final Okulları Anaokulu

Özel Karaman Final Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Karaman Final Okulları Anaokulu Hakkında

Özel Karaman Final Okulları Anaokulu, Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bulunmaktadır. Okul öncesi eğitimde Final Okulları'nın kalitesiyle eğitim veren kurum, 4 - 6 yaş grubundaki öğrencileri kabul etmektedir. Alanında uzman, pedagoji eğitimini tamamlamış kişilerle eğitim verilmekte ve eğitim merkezine sevgi konulmaktadır. Tüm eğitimlerde öncelikle sevgiyi ve sevmeyi öğrencilerine aşılayan bu kurum, çocukların zihinsel, bilişsel, kişisel ve fiziksel gelişimini önemsemektedir. Bu okul, eğitmenlerinin yanı sıra psikolojik danışmanları ve rehberlik öğretmenleriyle, öğrencilerin oyun halinde ve eğitim sırasında bireysel veya arkadaşlarıyla olan davranışlarını gözlemlemektedir. Belirli aralıklarla bu gözlemlerini ailelerle paylaşmaktadır. Ebeveynlerle paylaşılan bu bilgilerle, evdeki eğitimin de verimli bir şekilde ilerlemesi için ebeveynlere tavsiyeler verilmektedir.
Özel Karaman Final Okulları Anaokulu; beden eğitimi, drama, görsel sanatlar, müzik, satranç, sanat ve mutfak etkinlikleri gibi bir çok uygulamalı dersler bulunmaktadır. Her çocuğun farklı yeteneklerinin farkında olan uzman eğitmenlerle, bu uygulamalı eğitimler aracılığıyla öğrencinin yatkın olduğu alanlar keşfedilmektedir. Tüm bu dersleri belirli metotlarla öğrencilerine aktaran Özel Karaman Final Okulları Anaokulu; yaratıcılık ve estetik algısı oluşturma, kendini rahatça ifade edebilme, fikir üretebilme, iletişim becerilerini geliştirme, dışa dönük girişimci birey özellikleri taşıma, dinleme ve problem çözme becerilerini geliştirme gibi bir çok özelliği öğrencilerine katmaktadır. Aynı zamanda kendini tanıma, soru sormaktan çekinmeme ve sorarak öğrenme, arkadaşlarına sevgi ve saygı göstererek kendini topluma hazırlama ve empati yeteneğini geliştirme gibi kişisel gelişim modelleri çocuklara aktarılmaktadır.
Özel Karaman Final Okulları Anaokulu, küçük yaştan başlayan yabancı dil eğitiminin kalıcı öğrenme sağladığı bilinciyle, okul öncesi dönemde öğrencilerine iki dilde yabancı dil eğitimi vermektedir. Görsel ve işitsel öğelerle desteklenen yabancı dil dersleriyle, çocuklara yabancı dil sevgisi aşılanmaktadır. İngilizce yabancı dil eğitiminin yanında Almanca dil eğitimi de temel düzeyde öğrencilere aktarılmaktadır.
Özel Karaman Final Okulları Anaokulu, öğrencilerinin fiziksel gelişimine de önemsemekte ve besin değeri hesaplanmış sağlıklı menülerle çocukların sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığı kazanmasını sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Karaman Final Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Karaman Mah. Sokullu Cad. No:1/a, Nilüfer / Bursa
0 224 245 20** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum