fb
Onaylanmış Okul Profili

Özel Osmangazi Güleç Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Sınıf Mevcudu: 6
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 08:00/13:30
Öğlenci: 13:00/18:30

Özel Osmangazi Güleç Anaokulu Hakkında

Özel Osmangazi Güleç Anaokulu, geniş kulüp imkanları ve uzman akademik kadrosu ile okul öncesi eğitimlerini sürdürmektedir. Kurumda uyku odası, müzik odası, yemekhane, oyun alanı ve spor alanı gibi çeşitli fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Kurum öğrencilerine sunduğu bu imkanlar ile kalıcı ve nitelikli bir eğitim vermeyi hedeflemektedir. Osmangazi Güleç Anaokulu'nda akıl ve zeka oyunları, drama, modern dans, origami, satranç,değerler eğitimi, el sanatları, görsel sanatlar, ekoloji, dekoratif sanatlar gibi sanat, spor ve bilim kulüpleri bulunmaktadır. Okul bu kulüpler ile öğrencilerin zihinsel ve fiziksel gelişimini desteklemeyi amaçlamaktadır. Güleç Anaokulu'nun bu imkanlarına ek güvenlik, rehberlik, organik beslenme ve yaz okulu hizmetleri bulunmaktadır.
Özel Osmangazi Güleç Anaokulu, bireysel gelişim odaklı öğrencinin yetenek ve isteklerine uygun eğitim programları izlemektedir. Bu sayede öğrenci kendini tanıma ve geliştirme imkanı bulmaktadır. Okulda İngilizce yabancı dil eğitimi verilmektedir. Okul verdiği dil eğitimi ile dünya kültürleri hakkında bilgi sahibi, yabancı dile yatkınlık kazanmış bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum ülkesinin gelişmesi için uğraşan, çalışkan ve sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Güleç Anaokulu 2 ile 6 yaş aralığındaki öğrencilere tam gün, sabahçı ve öğlenci grupları halinde verilmektedir. Tam gün eğitim 07.30 ile 19.00, sabahçı grubu eğitimleri 08.00 ile 13.30 öğlenci grubu eğitimleri 13.00 ile 18.30 arasında gerçekleşmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Osmangazi Güleç Anaokulu İletişim Bilgileri

Kükürtlü Mah. 12.karanfil Sk. No:7, Osmangazi/bursa
0 224 236 80** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum