fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Osmangazi Pelin Anaokulu

Özel Osmangazi Pelin Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30
Sabahçı: 12:30/17:30

Özel Osmangazi Pelin Anaokulu Hakkında

Özel Osmangazi Pelin Anaokulu, maksimum 15 kişi ile sınırlandırılmış sınıflarda, uzman akademik kadro ve modern fiziksel imkanları ile okul öncesi eğitimlerini sürdürmektedir.Pelin Anaokulu'nda uyku odası, yemekhane, bahçe, müzik odası, oyun alanı, spor alanı gibi fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Okul öğrencilerine sunduğu bu imkanlar ile onlara rahat ve kalıcı bir eğitim verebilmeyi hedeflemektedir. Kurumda dans, dekoratif sanatlar, buz pateni, görsel sanatlar, değerler eğitimi, akıl ve zeka oyunları, origami, proje kulübü, modern dans, satranç, jimnastik, el sanatları ve değerler eğitimi gibi bilim, sanat ve spor kulüpleri bulunmaktadır. Okul öğrencilerine sunduğu kulüp aktiviteleri ile onların fiziksel ve zihinsel gelişimini desteklemeyi amaçlamaktadır. Okulda bunlara ek olarak organik beslenme, güvenlik, rehberlik hizmetleri bulunmakta bu sayede öğrencilerin güvenliği sağlanmaktadır.
Özel Osmangazi Pelin Anaokulu, eğitim programlarını öğrencilerin ihtiyaç ve isteklerine cevap verebilecek şekilde oluşturmuştur. Bu sayede okul hızlı ve net bir şekilde öğrencinin ihtiyaç ve sorunlarını tespit edip giderebilmektedir. Kurumda İngilizce yabancı dil eğitimi verilmektedir. Kurum verdiği bu eğitimle dünya kültürleri hakkında bilgili, dünya vatandaşı hak ve sorumluluklarını bilen, İngilizce dilini öğrenmeye yatkınlık kazanmış bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Pelin Anaokulu 3 ile 6 yaş aralığındaki öğrencilere eğitim vermekte eğitimlerini tam gün ve sabahçı olmak üzere 2 gruba ayırmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Osmangazi Pelin Anaokulu İletişim Bilgileri

Yunuseli Mah. 667. Sk. No:38, Osmangazi/bursa
0 555 715 72** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum