fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Özlüce Sınav Koleji Anaokulu

Özel Özlüce Sınav Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00

Özel Özlüce Sınav Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Özlüce Sınav Koleji Anaokulu, küçük yaştaki öğrencilerin okul öncesinde eğitimin temelini sağlam bir yapıda alması adına alanında uzman öğretmenlerle kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Öğrencilerinin bireysel farklılıklarını dikkate alarak öğrenci gelişimine etkili bir katkı sağlamak adına uzman pedagologların hazırladığı özgün eğitim modelleri ile çok yönlü bir hizmet sağlamaktadır. Bünyesine kabul ettiği 3 ile 6 yaş arası öğrencilerin yaş gruplarına uygun olarak hazırlanan eğitim programları, öğrencilerin bilişsel ve zihinsel gelişimini desteklemektedir. Aynı zamanda hazırlanan eğitim programları renkli hale getirerek öğrencilerin sosyalliğini ve fiziksel gelişimini destekleyecek aktiviteler ve etkinlikler oluşturulmaktadır.
Özel Özlüce Sınav Koleji Anaokulu'nda yer alan psikolojik danışmanlık hizmeti, öğrencilerin gelişimlerini yakından takip ederek raporlar hazırlamaktadır. Eğitimin ilerleyen sürecinde oluşabilecek sorun ya da problemlerin önceden takip edilmesiyle kaliteli ve nitelikli bir hizmet sunmaktadır. Öğrenci gelişimleri ailelerle paylaşarak, öğrencinin yalnızca okulda öğrenmesi değil bu sürecin ailede de devam etmesi desteklenmektedir.

Yorumlar (1)

  • Biz kreş böıümündeyiz iyiki oğlumu oraya götürmüşüm dört dörtlükler eğitim disiplin sevgi harşey var.Merhamet var herkes Güler yüzlü okulun müdürü Bilge hanım öğretmenimiz Ayşe hanım çok Güler yüzlü veliyi dinleyen her merak ettiğim ne varsa sorduğumda güzel bi şekilde cevap veren çok güzel insanlar oğlumu sınav kolejine bıraktığımda gözüm arkada kalmıyor ve oğlum mutlu ben mutluyum iyiki sınav koleji var çok memnunum çalışan herkese teşekkür ediyorum....

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Özlüce Sınav Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

29 Ekim Mah. İzmir Yolu Cad. No: 388 Nilüfer / Bursa
0 224 453 33** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum