fb
Onaylanmış Okul Profili

Özel Sevimli Balıklar Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Sevimli Balıklar Anaokulu Hakkında

Özel Sevimli Balıklar Anaokulu, Bursa Gemlik bölgesinde hizmet vermekte olan özel okul öncesi eğitim kurumudur. 3-6 yaş arası öğrencilere eğitim veren kurumda çok yönlü bir eğitim anlayışı hakimdir. Bu bağlamda öğrencilerin okul öncesi eğitimlerde ilkokul temelleri atılırken aynı zamanda sosyal ve bireysel açıdan gelişmelerine de oldukça önem verilmektedir. Akademik eğitimlerin temeli olarak görülen okul öncesi dönemde öğrencilere eğitimi sevdirmek adına Özel Sevimli Balıklar Anaokulu fiziki imkanları bakımından çeşitli oyuncak ve eğitim gereçleriyle donanımlandırılmıştır. Oyun ve spor alanları bulunan kurumda öğrencilerin rahatça eğitim görebilecekleri kullanışlı bir bahçe de bulunmaktadır.
Özel Sevimli Balıklar Anaokulu öğrencilerine verdiği eğitimlerde bireysel tabanlı bir yaklaşımla gelecekte kendisine ve çevresine saygılı, öz güveni yerinde, araştıran, sorgulayan bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Modern dünyanın gerekliliklerinden biri olan İngilizce eğitimlerini de etkili olarak sürdüren kurumda temel İngilizce eğitimleriyle öğrencilere yabancı dile bir hazırlık oluşturulmaktadır. Bu sayede geri kalan akademik hayatlarında öğrenciler yabancı dil eğitimlerinde zorlanmadan başarıya ulaşabilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sevimli Balıklar Anaokulu İletişim Bilgileri

İstiklal Mah., Yeşil Sok., No:26/b Gürsu/bursa
0 224 371 25** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum