fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel TED Bursa Koleji Anaokulu

Özel TED Bursa Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:50/17:00

Özel TED Bursa Koleji Anaokulu Hakkında

Özel TED Bursa Koleji Anaokulu, Mudanya ilçesinde çeşitli fiziksel imkanları ile üç ve altı yaş aralığı için eğitimlerini sürdürmektedir. Okulda kapalı spor salonu, havuz, konferans salonu, yemekhane, bahçe, müzik odası, oyun alanı gibi fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Okul sahip olduğu bu imkanlar ile verdiği eğitimleri daha akılda kalıcı ve etkili hale getirmeyi amaçlamaktadır. TED Bursa Koleji Anaokulu'nda akıl ve zeka oyunları, drama, gezi kulübü, halk oyunları, modern dans, origami, atletizm, beden eğitimi, dans, müzik kulübü, proje kulübü, sinema, dekoratif sanatlar, ekoloji, görsel sanatlar, robotik ve kodlama, bale, değerler eğitimi, el sanatları, jimnastik, satranç gibi çeşitli sanat ve spor kulüpleri bulunmaktadır. Okul bu kulüpler ile öğrencilerini zihinsel ve fiziksel yönden desteklemektedir.
Özel TED Bursa Koleji Anaokulu öğrencilerinin temel ihtiyaç ve isteklerinin dikkate alındığı bir eğitim programı izlemektedir. Bu sayede öğrenciler bireysel yeteneklerini keşfedebilmekte, kendilerini tanıma imkanı bulmaktadırlar. Öğrencilerinin okul öncesi eğitimde alması gereken temel eğitimleri veren okul öğrencilerinin toplumda zorluk çekmemesi, sorumluluk sahibi, saygılı ve dürüst birer birey olabilmeleri için çalışmalarını sürdürmektedir. Yabancı dil eğitiminin büyük önem taşıdığı günümüz dünyasında Özel TED Bursa Koleji Anaokulu İngilizce yabancı dil eğitimi vermektedir. Okul güvenlik, servis, rehberlik ve organik beslenme hizmeti sunmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel TED Bursa Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Mürsel Mah. 21. Yüzyıl Cad. No:17, Bademli-Mudanya/bursa
0 224 549 21** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum