fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Tunçsiper Anaokulu

Özel Tunçsiper Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel Tunçsiper Anaokulu Hakkında

Özel Tunçsiper Anaokulu Bursa Nilüfer bölgesinde hizmet vermekte olan özel okul öncesi eğitim kurumudur. Verdiği eğitimlerde okul öncesi hizmetlerini 3-6 yaş arası öğrencilerini uzman öğretim kadrosuyla sürdürmektedir. Fiziki imkanları bakımından pek çok kullanım alanı bulunduran kurumda verilen eğitimlerin uygulamalı olarak sürdürülmesi hedeflenmektedir. Özel Tunçsiper Anaokulu'nda öğrenciler eğitimi severek geleceğe hazırlanmaktadır. Bu bağlamda öğrenciler ilkokula geçiş döneminde zorluk çekmemektedir. Eğitimin hayatın her döneminde olduğu fikrinin öğrencilere aktarılması üzerine kurulmuş bir akademik sistem yürütülmektedir.
Özel Tunçsiper Anaokulu içerisinde bulunan oyun ve spor alanları, eğitim alanları düzenli olarak temizlenmekte ve bu alanlar hijyenik tutulmaktadır. Ayrıca donanımlı bir yemekhanesi bulunan kurum içerisinde hazırlanan yemekler organik ve taze gıdalardan hazırlanmaktadır. Hazırlanan yemek listeleri uzman onayından geçtikten sonra velilerle paylaşılmaktadır.
Özel Tunçsiper Anaokulu dahilinde bulunan özel branş öğretmenleri sayesinde temel İngilizce eğitimleri etkili olarak verilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tunçsiper Anaokulu İletişim Bilgileri

Çamlıca Mah. Babacan Cad. Özel Tunçsiper Okulları Sitesi Özel Tunç Siper Okulları Lise Binası Blok No: 72 İç Kapı No: 1 Nilüfer / Bursa
0 224 451 52** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum