fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Tunçsiper Okulları

Tunçsiper Okulları fiyatlarına, adreslerine, veli yorumlarına, fotoğraflarına ve eğitim kategorileri hakkındaki bilgilere tek bir sayfa üzerinden hemen ulaşın.

Tunçsiper Okulları'nda Eğitim

Tunçsiper Okulları, yıllardan beri süregelen eğitim tecrübesiyle 1993’ten beri Bursa’nın Nilüfer ilçesinde eğitim vermektedir. Bu kurum öğrencilerini odak merkezi yaparak eğitim vermeye devam etmektedir. Öğrencilerinin çok yönlü öğrenciler olarak gelişmesini ilke edinen Tunçsiper Okulları, onlara birçok imkan sunmaktadır.


Tunçsiper Okulları, anaokulu, ilkokul ve ortaokul düzeyinde eğitim vermektedir. Verdiği tüm eğitimlerle öğrencilerinin vizyon sahibi, çağdaş, yaratıcı ve üretken olmalarını gözetmektedir. Son teknolojiyle donatılmış sınıflarında matematiği uygulamalarla, fen derslerini laboratuvarlarda deney ve gözlem yaparak, sosyal bilgiler veya hayat bilgisini yaşayarak öğrenen öğrenciler, burada hayata hazırlanmaktadır. Ezbere eğitimden tamamen uzak bir anlayışla ilerleyen bu kurum, öğrencilerine tam öğrenme sağlamak amacıyla oldukça titiz davranmaktadır.


Tunçsiper Okulları, yabancı dili edinimini öğrencilerine çok iyi aktardığı gibi, öğrencilerinin ana dilini en iyi şekilde kullanmasını amaçlamaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin, edebiyat, şiir, resim ve müzikle ilgilenen, sosyal ve kültürel açıdan da gelişmiş bireyler olmasını hedeflemektedir.


TUNÇSİPER OKULLARI ANAOKULU

Bir insanın yaşamının ilk yılları, onun geleceğini belirlemektedir. Çocuklar, gelecekteki tüm potansiyellerini bu dönemde kazanır ya da kaybedebilmektedir. Bu nedenle okul öncesi eğitim oldukça önemlidir. Tunçsiper Okulları Anaokulu, deneyimi, yenilikçiliği ve başarılarıyla okul öncesinde yeni bir dönem başlatmaktadır.. Müthiş olanaklarıyla, zevkle okula gelen, öğrenmeyi seven, özgün bir programla tüm potansiyelini keşfeden 3 - 6 yaş arası öğrencilere eğitim vermektedir.


Her şey sevgiyle başlar sloganıyla koşulsuz bir sevgiyle tüm öğrenciler kendilerini güvenli bir ortamda mutlu hissederler. Okulunu, öğrenmeyi, arkadaşlarını sevmeyi ve paylaşmayı öğrenirler. Özel tasarlanmış sınıflar, her sınıfta temiz hava sistemi, gıda mühendisleri tarafından denetlenen yemekhane, güvenlik hizmetleri, 4 mevsim oyun oynamanın zevkini yaşatan açık ve kapalı oyun alanlarıyla çocuklara mükemmel bir okul ortamı sunmaktadır. Z kuşağının eğitiminde teknolojiyi kullanmak ve onlar için zevkli ve kalıcı bir eğitim demektir. Her sınıfta bulunan dokunmatik dijital tahtalarla sınıflar eğlenceli ve öğretici, rengarenk dünyalara açılan kapılar haline gelmektedir. Ödevler, yabancı dil dersleri ve ders içeriklerine dijital olarak 24 saat ulaşılabilen Tunçsiper Okulları Anaokulu öğrencileri evde de öğrenme imkanına sahiptirler.


Tunçsiper Okulları'nın okul öncesi müfredatı akademisyenler tarafından 21. yüzyıl becerilerini kazanmak üzere zenginleştirilmiş ve farklılaştırılmıştır. Ayrıcalıklı bir eğitim alan kurum öğrenciler için tüm yılın çalışmaları tek tek özel olarak programlanmış ve öğretmenler bu programın eğitimini almışlardır. Tunçsiper Okulları Anaokulu olmak yaratıcılığını keşfetmek demektir. Programın düşünme becerileri ve yaşam becerileri eğitimi akademisyenler tarafından oluşturulmuştur. Matematikten Türkçeye görgü kurallarından değerler eğitimine kadar yaratıcılıklarını geliştirebilecek bir ortama sahiptirler. Bu kurum çocukları, üç boyutlu düşünme becerisiyle farklı dünyaların içinde öğretici yolculuklara çıkarmaktadır. Bilim ve yaratıcılık atölyesi ve fen bilimleri laboratuvarlarında yaptıkları ,GEMS etkinlikleri ile fen bilimlerinin yaşamın ta kendisi olduğunu keşfeder ve oyunla öğrenirler. Bu gelecek öğrenim yaşamlarında fen bilimleri ve matematik derslerindeki başarılarını sağlayacak en önemli temeldir.


Tunçsiper Okulları öğrencileri Türk ve Native speaker yabancı öğretmenlerden her gün İngilizce ve 6 yaştan itibaren Almanca veya Fransızca öğrenirler. Dilin öğrenilmesinde en uygun dönem olan okul öncesinde bu diller ders olarak değil, edinim programıyla verilmektedir. 3 dilde uluslararası çalışmalara anaokulundan başlanmaktadır. Tunçsiper Okulları Anaokulu öğrencileri çok yönlü bireyler olabilmeleri için, bilişim kodlama, satranç, halk oyunları, görsel sanatlar, seramik, müzik, jimnastik, yaratıcı drama gibi 10’dan fazla branş dersini uzman öğretmenlerden alırlar. onları yaşıtlarından farklı kılacak seçkin ve bilinçli eğitim yaşamları boyu devam edecek öğrenme sevgisini başlatmaktadır.


Sanat, spor gelişim programları her öğrencinin tek tek gelişimini izlemekte ve farkında olduğu ya da olmadığı yeteneklerini keşfetmek için hazırlanmıştır. Düzenli olarak ailelerle paylaşılan raporlarda öğrencilerin bu alanlardaki gelişimleri bilimsel verilerle izlenmektedir. geziler sanat etkinlikleri izlenceler, sosyal sorumluluk projeleri, önemli gün kutlamaları, sahne gösterileri, sosyal gelişim programının önemli parçalarıdır. Bu kurum, tüm bu imkanlarından dolayı okul öncesinde tercih edilen kurumlardan biri olmaktadır.


TUNÇSİPER OKULLARI İLKOKULU

Tunçsiper Okulları İlkokulu, öğrencilerinin eğitimdeki ilk basamaklarını sağlam atmasını sağlamaktadır. Bu kurum, öğrencilere öncelikle öğrenmenin ne kadar keyifli olduğunu ve hayatları boyunca öğrenenin keyfine varmanın güzelliğini aşılamaktadır. Merak eden, sorgulayan ve araştıran öğrenciler yetiştirerek onları geleceğe; bilim adamı, mühendis, sanatçı, doktor olarak hazırlamaktadır. Her öğrencinin farklı öğrenme yapısını ve farklı ilgi ve yeteneklerini keşfetmesine yardımcı olmaktadır. Öğrenciler, keşfettikleri potansiyellerini kullanarak ve geliştirerek, o alanda uzman bireyler olma yolunda ilerlemektedir.


Tunçsiper Okulları İlkokulu, öğrencilerin, sanat ve sosyal alandaki gelişimlerini de takip etmektedir. Bu bağlamda bünyesinde, futbol sahası, kapalı spor salonu, konferans salonu, bahçe, kütüphane, müzik odası, spor ve oyun alanı bulundurmaktadır. Tüm bu imkanlar dahilinde öğrenciler için, akıl ve zeka oyunları, basketbol, modern dans, görsel sanatlar, drama, gezi, proje kulübü, yabancı dil, dans, origami, jimnastik, tiyatro, el sanatları ve satranç gibi aktiviteler ve etkinlikler düzenlenmektedir.


Tunçsiper Okulları İlkokulu, öğrenmenin kalıcılığını önemsemektedir. Bu bağlamda okulun bu konudaki amacı; bilginin, ne işe yaradığını, ne anlama geldiğini tam olarak öğrenciye özümseterek kalıcı öğrenmeyi sağlamaktır. Okul bünyesinde bulunan uzman öğretmen kadrosu, öğrencinin tam öğrenme sağlaması için bilgiyi akılda tutmaktan çok aynı zamanda transfer edilebilmesinin de gerekli olduğunu özümseyip, bu anlamda öğrenciler için düzenlenen münazara etkinlikleriyle, akılda tutma, bilginin daha sonra anımsanmak üzere bellekte saklanmasını sağlamaktadır.


TUNÇSİPER OKULLARI ORTAOKULU

Tunçsiper Okulları Ortaokulu, öğrencilerini bu dönemde lise giriş sınavları için daima desteklemektedir. Bu kurumda, öğrencilere düzenli olarak konu tarama testleri ve seviye tespit sınavları uygulanarak, öğrencilerin hafta sonu eğitimlerde eksik konularını tamamlamaları veya soru çözümüyle pekiştirmesi sağlanmaktadır. Ortaokul düzeyindeki öğrencilerin ergenlik çağında olduğu bilinciyle bu dönemde okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik öğretmenleri, öğrencilerin her türden problemine çözüm aramaktadır. Kariyer planlaması yapılan öğrenciler, lise seçimlerinden, üniversite bölüm seçimlerine kadar ilgi alanları doğrultusunda yönlendirilmektedir. Bu bağlamda öğrencilere hedef belirlenmektedir. Belirlenen hedef doğrultusunda ilerleyen öğrenciler belirli başarılara kısa zamanlarda ulaşmaktadır. Yıllardan beri eğitimde öncü olan Tunçsiper Okulları, ortaokul düzeyindeki öğrencilerinin lise giriş sınavlarında ivmeyle artan bir başarı oranı gözlemlenmektir. Tüm bu imkanlar ve akademik başarısından dolayı Tunçsiper Okulları Ortaokulu tercih edilen kurumlar arasındadır.

Tunçsiper Okulları Tanıtım Filmi
Tunçsiper Okulları İndirimleri
Tunçsiper Okulları Yorumları
Devamını Gör
Tunçsiper Okulları'nda Eğitim
Tunçsiper Okulları Tanıtım Filmi
Tunçsiper Okulları Galeriler

Tunçsiper Okulları Kampüsleri

Tunçsiper Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Nilüfer Tunçsiper Okulları Kampüsü
Bursa / Nilüfer
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Tunçsiper Anaokulu Bursa'nın Nilüfer ilçesinde hizmet vermekte olan özel okul öncesi eğitim kurumudur. Bünyesine ka...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Tunçsiper Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum