fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bakırköy - Ataköy 3-4-11. Kısım Anaokulları

Bakırköy Ataköy 3-4-11. Kısım Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
3 okul bulundu.
Özel Ataköy Bir Montessori Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Ataköy 3-4-11. Kısım Mah.
Özel Ataköy Bir Montessori Anaokulu verified

Mart ayindan itibaren kurumla tanistik, ben ve oglum cok memnunuz. gonul rahatligiyla cocugumu emanet ettigim, mutlu old...

Özel Ataköy Vatan Okulları Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Ataköy 3-4-11. Kısım Mah.
Özel Ataköy Vatan Okulları Anaokulu

Özgür düşünme yetisine sahip, enerjik ve kendini iyi ifade edebilen çocuklar yetiştirmeyi kendine misyon edinmiş anaokul...

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    07:40 - 18:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!
Özel Gürdal Çocuk Yuvaları Ataköy Şubesi Özel Okul
Bakırköy / Ataköy 3-4-11. Kısım Mah.
Özel Gürdal Çocuk Yuvaları Ataköy Şubesi

Çocuğum severek mutlu olarak gidiyor. çocuk psikolojisi ve eğitiminden anlayan çalışanlar var. ilginiz için teşekkür ede...

Bakırköy - Ataköy 3-4-11. Kısım Anaokulları

Kişiliğin temelinin 0–6 yaşları arasında atıldığı düşünülmektedir. Yani erken gelişim yıllarında verilen 0-6 yaş okul öncesi eğitimin çok büyük önem taşıdığı söylenebilir. Bir insanın nasıl bir kişi olacağını kalıtım ve çevre belirler. Okul öncesi eğitim kurumlarının yararları psikososyal gelişime destek, bilişsel gelişime destek, motor gelişime destek, ilgi ve yetenek gelişimi sağlama gibi yeteneklerin Ataköy anaokullarının öncelik verdiği özellikler olduğu birçok veli tarafından da onaylanmıştır.


Ataköy 3-4-11. Kısım mahallesindeki anaokullarının fiyatlarına, adres bilgilerine, okul bina, bahçe, sınıf fotoğraflarına, sunduğu fiziki imkanlarına, dil olanaklarına, haritadaki konumlarına ve hangi kulüpleri bünyelerinde barındırdığı bilgilerine hızlıca ulaşabilirsiniz. Ataköydeki anaokullarında çocukları için okul öncesi eğitim hizmeti alan velilerin okullar ile ilgili yaptığı ve okulların eksi ve artı yönlerini görmenizi sağlayacak yorumlar sayesinde anaokulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Ataköydeki anaokulları çalışan anne ve babalara hizmet verdiği için saat 08.00 ile 18.30 arasında eğitim imkanı sunmaktadır. Ataköy bölgesinde bulunan anaokullarının birçoğu velilere servis hizmeti de sunmaktadır. Anaokullarının tüm detaylarını görüntüleyip sizin ve çocuğunuz için en ideal olanlar ile vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz. Sitemize kayıt gerçekleştirip Ataköydeki anaokullarının fiyatlarına erişip bütçenize uygun okullar ile görüşmek için randevu alabilirsiniz. Ataköy bölgesindeki anaokulları genellikle 2 ile 6 yaş arasında öğrenci kabul etmektedir. Bölgedeki velilerin eğitim seviyesi yüksek olduğundan çocukları için okul seçiminde detaylı araştırma yapmaktalar. Sizlerde Ataköy anaokulllarını listesine sitemiz üzerinden ulaşabilir, okul profillerinden okullar hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.


Ataköy 3-4-11. Kısımdaki anaokullarının bazıları ise; Özel Ataköy Bir Montessori Anaokulu, Özel Pelikan Akademi Anaokulu, Özel Ataköy Vatan Okulları Anaokulu ve Özel Ataköy Gürdal Çocuk Yuvaları Anaokulu şeklindedir.


Ataköy bölgesinde bulunan anaokullarını incelemek için yeterli zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum