fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Başakşehir İkitelli Osb Anaokulları

Başakşehir İkitelli Osb Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Başakşehir Doğa Koleji Anaokulu Özel Okul
Başakşehir / İkitelli Osb Mah.
Özel Başakşehir Doğa Koleji Anaokulu

Hem öğretmenlerimiz hem yöneticilerimiz hepsi çok ilgililer. çocukların her durumlarında takipteler ve bizi sürekli bilg...

  • Yaş Aralığı:
    4 - 5.5
  • Okul Saatleri:
    08:30 - 16:00

Başakşehir İkitelli Osb Anaokulları

Okul öncesi eğitim çocukların akademik başarısını artırıyor. Oxford Üniversitesi'nde 3 bin çocuk üzerine yapılan inceleme, okul öncesi eğitim alan çocukların, almayanlara kıyasla daha yüksek oranda akademik kariyer seçtiğini gösteriyor. Bu nedenle 0-6 yaş arası eğitimin kritik bir dönem olduğunu aklımızdan çıkarmamamız gerektiğini unutmamalıyız. İyi bir kariyer için çocuklarınızın bu dönemdeki eğitim faaliyetlerinin desteklenmesi gerekmektedir. Bizlerde bu konuda sizlere yardımcı olmak için İstanbul Başakşehir İkitelli Osb bölgesindeki tüm anaokullarını içerek bir liste hazırladık. Bu listeden anaokulları ve kreşler hakkında tüm bilgilere ulaşıp çocuklarınıza yönelik anaokullarının hizmetlerine ve fiziksel imkanları bulabilirsiniz. İstanbul Başakşehir İkitelli Osb bölgesine özel listemiz içerisinden okulların faaliyetlerini takip edebileceğiniz gibi veli yorumlarını da okuyabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum