fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beşiktaş - Balmumcu Anaokulları

Beşiktaş Balmumcu Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
6 okul bulundu.
%20 İndirim Özel Elif Çocuk Akademisi Anaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Balmumcu Mah.
Özel Elif Çocuk Akademisi Anaokulu verified

Okul dizaynı çocuk psikolojisi ve algısına göre dizayn edilmiş ozellikle toprak bahçe , terapi için kum havuzu olması, k...

Özel Mini Çocuk Anaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Balmumcu Mah.
Özel Mini Çocuk Anaokulu verified

Kızımı bu okula gönderiyorum ve çok memnunum. değerler eğitimi verilmesi çok güzel çocuklar branş derslerinin yanında ço...

Özel İstek Okulları Atanur Oğuz Anaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Balmumcu Mah.
Özel İstek Okulları Atanur Oğuz Anaokulu

Canım kızım anaokuluna başlarken çok araştırdım çok düşündüm ve sonunda karar verdim. istek atanur oğuz anaokulu'na gönd...

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:20
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Familya Anaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Balmumcu Mah.
Özel Familya Anaokulu

Gayet ilgili, alakalı öğretmenlerin çalıştığı, güleryüzlü ve anlayışlı bir yönetimin olduğu; servis hizmetinin son derec...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Defnem Anaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Balmumcu Mah.
Özel Defnem Anaokulu

Kızım 1 yıla yakındır defnem anaokuluna gitmekte, çok çok memnunum.

Özel Ata Koleji Anaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Balmumcu Mah.
Özel Ata Koleji Anaokulu

Özel Ata Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Beşiktaş - Balmumcu Anaokulları

Okul öncesi 0-6 yaş eğitiminde oynayarak öğrenme, etkinlikler, faaliyetlerle ve uzman eğitim kadrosuyla gelişimini tamamlamada yardımcı olur. Ayrıca okul öncesi eğitim, insan gelişimin en hızlı, en duyarlı dönemini oluşturur. Bu dönemde alınan eğitim, çocukların yaşam biçiminin, kişiliklerinin, çevreye ve dünyaya bakış açılarının oluşmasında önemli bir rol oynar. İstanbul Beşiktaş Balmumcu mahallesi anaokulları arasında çocuğunuzun gelişimine en iyi şekilde katkıda bulunacak kurumlar bulunmaktadır. Listede yer alan anaokullarında Balmumcu anaokulları iletişim yetenekleri gelişmiş, geniş bir dünya görüşüne sahip ve hedeflediği kariyer planına erişebilecek bireyler yetiştirme hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Sizler de bölgede yer alan bütün kurumların detaylı bilgilerine ulaşmak isterseniz listelerimizde yer alan okul profillerini inceleyebilirsiniz.


Balmumcu anaokulları, alanında uzman branş öğretmenleri ve modern binaları ile Beşiktaş ilçesinde çokça tercih edilen kurumları bünyesinde barındırmaktadır. Genellikle 2 ile 6 yaş arasında öğrenci kabul eden bu okullar da çalışan ailelerin işini kolaylaştırmak adına servis imkanı da sunulmaktadır. Çocuğunu 6 aydan itibaren bir okul öncesi eğitim kurumuna göndermek isteyen ailer için ise devreye Balmumcu kreşleri girmektedir. Kreşler çocukların hem gündelik besin ihtiyaçlarını karşıladığından hem de gelişimlerini destekleyici etkinlikler düzenlediğinden bölgedeki ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Beşiktaş'ın nüfus yoğunluğu yüksek olan bölgelerinden biri olan Balmumcu'da butik anaokullarının dışında kolej bünyesinde bulunan ve çift dilli eğitim veren kurumlarda bulunmaktadır. Kolejlerde öğrencilere sunulan fiziksel imkanların çeşitliliği ve verilen akademik eğitimin öğrencileri ilkokula hazırlaması nedeniyle aileler tarafından tercih edilebilmektedir.


Balmumcu'daki anaokullarının; fotoğraf galerilerine, eğitim ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, adres bilgilerine, yabancı dil olanaklarına, fiziksel imkanlarının çeşitliliğine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Çevrenizde bulunan ve sizlere yakın olan kurumlara ulaşmak için okulların haritadaki konumlarını inceleyebilir, servis kullanmadan çocuğunuzu anaokuluna kolayca ulaştırabilirsiniz. Veliler tarafından yapılmış ve okulları yakından tanımanıza olanak tanıyacak yorumları okuyarak okul seçiminizi kolayca gerçekleştirebilir, okulları daha önce deneyimlemiş kişilerce yapılan bu yorumlar sayesinde okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.


Balmumcu anaokulu fiyatları ise verilen eğitimin kalitesine, öğrencilere sunulan dil olanaklarına ve fiziksel imkanların çeşitliliğine bağlı olarak değişmektedir. Aradığınız bütçeye uygun kurumları keşfetmek, eğitim ücretinin yanında kırtasiye ve servis ücretleriyle ilgili bilgi sahibi olmak isterseniz anaokulu profillerine göz atabilirsin,z. Bölgede uzun yıllardır hizmet vermekte olup veliler tarafından önerilen kurumlardan bazıları; Özel Familya Anaokulu, Özel Mini Çocuk Anaokulu ve Özel Beşiktaş GEO Koleji Anaokulu'dur.


Balmumcu Mahallesi anaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum