fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beşiktaş - Etiler Anaokulları

Beşiktaş Etiler Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
7 okul bulundu.
Özel UNiK International Anaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Etiler Mah.
Özel UNiK International Anaokulu verified

Kaliteli egitim , yetenekli hocalar ve gayet elit bir ortam. hersey ile en ust duzey’de.

Özel Etiler Bilgi Kozası Anaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Etiler Mah.
Özel Etiler Bilgi Kozası Anaokulu

Han'ın bilgi kozası'nda 2. senesi. ben ıncık cıncık detaya takılan, "takıntılı" annelerdendim. tabi ki birinci istek çoc...

Özel Etiler Bilfen Koleji Anaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Etiler Mah.
Özel Etiler Bilfen Koleji Anaokulu

Yabancı dil ağırlıklı olması büyük avantaj, ve öğretmenler gerçekten ilgili.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Free Steps Anaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Etiler Mah.
Özel Free Steps Anaokulu

4 ay içinde kızım ingilizce bir şeyler söylüyor. ...tüm öğretmenler çok başarılı.yemek yapan, temizlik yapan çalışanlar...

Özel İstanbul The British International School Preschool Özel Okul
Beşiktaş / Etiler Mah.
Özel İstanbul The British International School Preschool

Özel İstanbul The British International School Preschool aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etiler Small Hands Academy Anaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Etiler Mah.
Özel Etiler Small Hands Academy Anaokulu

Özel Etiler Small Hands Academy Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
Özel İstanbul Koleji Anaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Etiler Mah.
Özel İstanbul Koleji Anaokulu

Özel İstanbul Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6

Beşiktaş - Etiler Anaokulları

Beşiktaş Etiler anaokulları içerisinde yer alan ve kaliteli eğitimin verildiği kurumlardan oluşan listemizi inceleyerek aradığınız kriterlere yakın okulları hemen keşfedebilirsiniz. Anaokulu Programı, 36-72 aylık çocukların bedensel, bilişsel, sosyal ve duygusal alanlardaki gelişimini desteklemek, hızlandırmak ve anasınıfı programına temel oluşturmak üzere düzenlenmiştir. Bu programın amacı, 36-72 aylık çocukların gelişim özelliklerine dayalı olarak saptanmış olan amaçların bu yaş grubundaki çocuklara kazandırılmasıdır. Etiler anaokulları programında konuların öğretimi yerine, konular aracılığıyla çocukların belirlenen amaçlara ulaşmaları amaçlanmaktadır. Programda yer alan konular öğretmene rehberlik edecek özellik taşımaktadır. Sizler de çocuğunuzun alanında uzman öğretmenler eşliğinde okul öncesi eğitim almasını isterseniz, okullarla hızlıca iletişime geçebilirsiniz.


Etiler'deki anaokulları, MEB'in müfredatına bağlı ilerlemekte, bunun yanında her çocuğun bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak, kişiye özgü eğitim modeli benimsenmektedir. Bölgede eğitim veren kurumlar uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürün köklü ve tecrübe sahibi okullardır. 6 aydan itibaren öğrenci kabul eden Etiler kreşleri ise bu yaşlarda olan ailelerin tercih ettiği kurumlar arasındadır. Bölgedeki okulların; sınıf ve bahçe fotoğraflarına, adreslerine, eğitim ücretlerine, fiziksel imkanlarına, yabancı dil olanaklarına, ulaşabilir, okulları tek tek gezmenize gerek kalmadan ayrıntılı tüm bilgilerine erişebilirsiniz. Butik anaokullarının çoğunlukta olduğu bölgede hizmet veren kolej anaokulları da bulunmaktadır. Kolejlerde öğrenciler akademik açıdan ilkokula daha hazır hale gelmekte ve aynı zamanda çift dilli eğitim görmektedirler. Butik anaokullarında ise her öğrenci ile tek tek ilgilenilmekte ve öğrenci başına düşen yeşil alan oranı daha yüksek olmaktadır.


Öğrencilerin yaş özellikleri dikkate alınarak tasarlanan kurumlar sayesinde öğrenciler fiziksel gelişimlerini tamamlama şansı bulmaktadır. Levent anaokulları hakkında yapılmış yorumlar daha önce bölgedeki okulları tercih etmiş veliler tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili sizlere bilgi vermektedir. Anaokulu profillerini ziyaret ederek veli yorumlarına göz atabilir, çocuğunuz için okul seçimi yaparken bu yorumlardan yararlanabilirsiniz.


Etiler anaokulu fiyatları ise yüksek olmakla birlikte verilen eğitim, fiziksel imkanlar göz önüne alındığında makul ücretler olmaktadır. Bütçenize uygun olan kurumları filtrelemeler yaparak bulabilir, okulların Okul.com.tr velilerine özel sunduğu indirimlerden faydalanarak avantajlı fiyatlara kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Bölgede öne çıkan bazı kurumlar ise; Özel UNiK International Anaokulu, Özel Etiler Bilfen Koleji Anaokulu ve Özel Etiler Bilgi Kozası Anaokulu'dur.


Etiler Mahallesi anaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum