fb
Onaylanmış Okul Profili

Beşiktaş - Ortaköy Anaokulları

Beşiktaş Ortaköy Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!

1 okul bulundu.
Özel Yeni Okul Anaokulu Özel Okul
Şişli / Esentepe Mah.
Özel Yeni Okul Anaokulu verified

Çocuğumuz için kocaman bir eğitim ortamı hazırlamışlar, keşfetme ve merak güdülerini ön plana çıkartmak üzerine kurdukla...

  • Yaş Aralığı:
    4-6
  • Okul Saatleri:
    08:20 - 15:50
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Beşiktaş - Ortaköy Anaokulları

Siz değerli velilerimiz için özel olarak hazırladığımız İstanbul Beşiktaş Ortaköy Mahallesi anaokullarından çocuğunuzun yeteneğine uygun anaokulunu bulabilirsiniz. Listede yer alan İstanbul Beşiktaş Ortaköy anaokulları Dünya’nın en mutlu neslini yetiştirmeye kendine ilke edinmiş kreş ve anaokullarının uzman eğitim kadrosu, 0-6 yaş arasındaki çocukların ihtiyaçlarını karşılayacak sınıfları, sosyal faaliyetleriyle çocuğunuzun eğitiminde kilit bir rol oynayacaktır. Ayrıca aktif öğrenme ortamlarında çok yönlü eğitim materyalleri kullanarak, planlı, ölçülebilir ve sürdürülebilir içeriklere sahip eğitim ve öğrenme sistemleri geliştirerek, yüksek iletişim becerisine sahip akademik kazanımları güçlü alternatif bireyler yetiştirmek gayesi taşıyan Özel Ortaköy Sevgi Yumağı Anaokulu’da İstanbul Beşiktaş Ortaköy de yer alır. Yaz mevsimindeki yaz okulu kapsamındaki hizmetleriyle siz değerli velilerin bu dönemdeki ihtiyaçları doğrultusunda da tercih edebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum