fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beylikdüzü - Gürpınar Anaokulları

Beylikdüzü Gürpınar Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Çocuk Sarayı Anaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Gürpınar Mah.
Özel Çocuk Sarayı Anaokulu verified

Çocuk sarayı anaokulu gerçekten bir anaokulu konseptinde olduğu için öğretmen olarak kendimi çok şanslı hissediyorum. ay...

  • Yaş Aralığı:
    2 - 6
  • Okul Saatleri:
    07:30 - 18:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Beylikdüzü - Gürpınar Anaokulları

İstanbul Beylikdüzü Gürpınar mahallesi içerisinde bulunan Özel Sevinç Koleji Beylikdüzü Anaokulu sağlam öğretmen kadrosu ve diğer anaokullarından ayrılan sanatsal aktivitelerinin varlığıyla okul öncesi eğitimde velilerin tercihidir. Okul öncesi dönemde eğitim verilen İstanbul Beylikdüzü Gürpınar mahallesi anaokulları yaratıcı eğitim konusunda deneyimli öğretmen ve psikolog kadrosuyla hizmet vermektedir. Yaratıcı drama öğrencilerin kendi özgün fikirlerine, yaratıcı buluşlarına ve konu hakkındaki bilgileri yazılı bir metne atıfta bulunmadan hazırladıkları eylem durumu, doğaçlamaları ve canlandırmalarıdır. Drama çalışmaları veya uygulamalar katılımcılara çeşitli sosyal rolleri ve sosyal sorunları inceleme fırsatı verir. Dramayla yaratıcılığı gelişen çocuk sebep sonuç ilişkisi çıkarmayı, resim, müzik gibi yaratıcılık gerektiren alanlarda daha etkin olmayı öğrenir.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum