fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Üsküdar Çengelköy Anaokulları

Üsküdar Çengelköy Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
4 okul bulundu.
Özel Milenyum Bilgi Dünyası Anaokulu Özel Okul
Üsküdar / Çengelköy Mah.
Özel Milenyum Bilgi Dünyası Anaokulu

Bugün çocuklarıma baktığımda bu okulun ve öğretmenlerin çocuklarıma hem akademik hemde sosyal açıdan çok şeyler kattığın...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Çengelköy Bil Çocuk Üniversitesi Anaokulu Özel Okul
Üsküdar / Çengelköy Mah.
Özel Çengelköy Bil Çocuk Üniversitesi Anaokulu

Müdürü melek hanım olsun öğretmenleri olsun hepsi güler yüzlü çocukları kendi çocukları gibi gören sıcacık bir ortam ad...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Çengelköy Berrak Anaokulu Özel Okul
Üsküdar / Çengelköy Mah.
Özel Çengelköy Berrak Anaokulu

Okulun en sevdiğimiz özelliği kocaman bahcesi oluşu. güleryüzlü ögretmenlerimize sonsuz güvenimiz var. özellikle dünyala...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel TED Üsküdar Koleji Anaokulu Özel Okul
Üsküdar / Çengelköy Mah.
Özel TED Üsküdar Koleji Anaokulu

Özel TED Üsküdar Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 5
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Üsküdar Çengelköy Anaokulları

Çengelköy anaokulları Üsküdar bölgesinin gelişmekte olan ve refah seviyesi yüksek kısmı olmasından dolayı çokça tercih edilen okullara sahiptir. Bu mahalle sosyal yaşamın yoğun olduğu, boğaz kenarı semtlerdendir ve eğitin kalitesi her zaman yüksektir. Üsküdar Çengelköy Mahallesi anaokulları da bu eğitim kurumları içinde yer alırlar ve yıllardır semtteki 3 ile 6 yaş arası çocuklara okul öncesi eğitim vermektedirler. Özel Üsküdar Adelia Anaokulu ve Özel Milenyum Bilgi Dünyası Anaokulu sözü edilen Üsküdar Çengelköy anaokulları içindedir. Anaokullarında verilmesi gereken akademik programı sosyal faaliyetler ile dengeleyen bu okulların çocukların sonraki hayatlarına çok şey kattığı aşikardır. Boğaz semtleri olarak tanınan mahallelerde eğitim veren anaokulları bugün çoğunlukla tanınmış eğitim kurumlarının şubeleri şeklindedir.


Çengelköy'deki anaokullarının; fotoğraf galerilerine, eğitim ve kırtasiye ücretlerine, yabancı dil olanaklarına, hangi eğitim modelini benimsediklerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, yabancı dil olanaklarına, adreslerine, giriş ve çıkış saatlerine ulaşarak, çocuğunuz için en iyi okulu kısa sürede bulabilirsiniz. Okulları tek tek gezecek zamanını yoksa Okul.com.tr üzerinden anaokullarının ayrıntılı bilgilerine ulaşabilir, çocuğunuz için uygun okular ile iletişime geçerek kayıt gerçekleştirmek adına randevu alabilirsiniz.


Çengelköy anaokulları fiyatlarını inceleyerek bölgenize uygun anaokulunu rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Çengelköy'de yer alan okul öncesi kurumlarını fiziksel imkanları, sosyal ve kültürel faaliyetleri, detaylı fotoğraf galerileri, okul iletişim bilgileri ve daha fazlasını inceleyerek okullar hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Daha önce okullarda bulunmuş velilerin yorumlarından yararlanarak okul hakkında bilgi edinebilirsiniz.


Çengelköy bölgesinde yer alan okullarda kolej ve bağımsız anaokulları bulunmaktadır. Bağımsız anaokulları içerisinde herhangi bir ilkokul veya ortaokul bölümü bulundurmamaktadır. Bu sayede çocuklarınız sadece yaşıt akranları ile bir arada bulunur. Kolejlerde kampüste diğer eğitim seviyesinden öğrenciler bulunsa da anaookulu öğrencileri genellikle bu öğrencilerle bir araya gelmez. Kolejler öğrencilere büyük bir gelişim temeli oluşturur. Kolejler özellikle yabancı dil eğitiminde öne çıkmakta ve çift dille eğitim vermektedir.

Çengelköy'deki anaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum