fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Arnavutköy Aksa Koleji Anaokulu

Özel Arnavutköy Aksa Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/16:30

Özel Arnavutköy Aksa Koleji Anaokulu Hakkında

İstanbul Arnavutköy 'de bulunan Özel Arnavutköy Aksa Koleji Anaokulu donanımlı sınıfları, kaliteli eğitim programları, alanlarında uzman eğitmen kadrosu ve oyun alanları ile çocuklara okul öncesi eğitim vermektedir. Okulda verilen eğitimler ile değerlerini bilen, sorumluluk sahibi, başarıyı hedefleyen, güzel iletişim kurabilen, öğrenmekten zevk alan, sorgulayabilen, sorularının cevaplarını araştırabilen ve sosyal çevresiyle uyumlu, duyarlı, hoşgörülü, özgüveni yüksek, farklılıklarını ortaya koyarak yeteneği ve ilgi alanları doğrultusunda hareket eden, doğayı koruyan, yetenekli ve saygılı bireyler yetiştirmek amaçlanmaktadır. Özel Arnavutköy Aksa Koleji Anaokulu içerisinde çocukların kişisel, sosyal ve fiziksel gelişimlerine olanak sağlayabilmek açısından spor kompleksi, laboratuvar, oyun alanı, görsel sanat-müzik atölyeleri ve zeka atölyeleri bulunmaktadır. Bu atölyelere ek olarak okulda mutfak, değerler eğitimi, zeka ve drama atölyeleri de bulunmaktadır. Çocuklarda var olan üstün nitelikleri bütün yönleriyle açığa çıkarmak için gerekli tüm koşulları yaratmak okulun temel hedefidir. Okulda ''merak eden çocuk öğrenir '' ilkesinden yola çıkarak araştırma ve yaratmaya dayalı projelerle çocuğun kabiliyetini keşfetmesi sağlanmaktadır. Dönem içerisinde çocukların bilişsel, sosyal ve duygusal alanlarda ortaya çıkabilecek sorunlarında onlara yardımcı olabilmek için Özel Arnavutköy Aksa Koleji Anaokulu 'nda rehberlik sistemi bulunmaktadır. Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Servisi, çocuğun okul yaşamına başlamasıyla birlikte Psiko-sosyal, bilişsel ve fizyolojik gelişim sürecini desteklemeyi amaçlamaktadır. Bu sayede empati kurabilen, kendisini iyi tanıyan, güçlü ve zayıf yönlerini bilip kendisini olduğu gibi kabullenen çocuklar yetiştirilmektedir.

Yorumlar (2)

  • BA

    Sadece akademik başarıya değil özgüvenli, toplumsal sorumluluğu olan ve kendini ifade eden kültürel değerleri öğrencilere benimseten bir okuldur

  • mk

    eğitim dili sevgi olan tek okul mutlaka eğitim sistemi incelenmeli; bireysel ilgiye çok önem veren bir okul ben bir veli olarak çok memnun kaldım.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Arnavutköy Aksa Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Cangül Sokak, No:5, (Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Yanı), Arnavutköy/istanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum