fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Aksa Koleji

Aksa Koleji hakkında detaylı bilgiye hemen ulaşın. Aksa Koleji şubelerini, tüm fiyat bilgilerini, fotoğraflarını ve daha fazlasını hemen görüntüleyin.

Aksa Koleji'nde Eğitime Bakış

Aksa Koleji'nde Eğitim

İngilizceyi yaşayarak öğrenmeye dayalı bir eğitim anlayışı benimseyen okul, dil öğrenimini fiziksel aktivitelerle desteklemektedir. Aksa Koleji eğitim anlayışını öğrenci merkezli olarak oluşturmuştur. Proje ve performans çalışmalarıyla öğrencinin kendini geliştirmesi ve pekiştirmesine olanak sağlanmıştır. Aksa Koleji sürekli değişen ve gelişen eğitim anlayışıyla, anaokul, ilkokul, ortaokul öğrencilerine yönelik eğitim sistemleriyle, öğrencilerini akademik başarı elde etmiş, dil becerilerini geliştirmiş, sosyal bilinci yüksek bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflemiştir.


Aksa Koleji öğrencilerini potansiyellerini geliştirmiş bireyler olarak görmenin mutluluğunu tatma gayesindedir. Bilimsel düşünebilen, bilgi üreten, sorun çözebilen dünya insanları yetiştirmeyi amaçlamıştır. Kaliteli eğitim programları, donanımlı sınıflar, alanında uzman kadrosuyla eğitim vermeye devam etmektedir. Geniş oyun alanları, spor kompleksi, laboratuvarları, görsel sanat, müzik ve zeka atölyeleriyle öğrencilerine her türlü fiziksel ve sosyal imkanı sunmaktadır.


Aksa Koleji'nde bulunan psikolojik ve rehberlik servisi, çocuğun okul hayatında karşılaştığı sorunları çözmede ona destek olmak için çalışmaktadır. Bu sayede güçlü ve kendini tanıyan ve ne istediğini bilen bireyler yetiştirilmektedir.


Aksa Koleji'nde Montessori eğitim yaklaşımı kullanılmaktadır. Bu eğitim yaklaşımında amaç öğrenciyi merkeze alarak eğitimi öğrenci çevresinde geliştirmektir. Öğrencinin eğitim gereksinimlerini her açıdan karşılamak amacı ile bu alanda eğitim almış öğretmenlerle birlikte eğitimin kalitesi artırılmaktadır. Nitelikli, başarılı ve mutlu bireyler yetiştirmek amacı ile Aksa, eğitim alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek eğitim programlarına güncel modelleri entegre etmektedir. Gelişen ve değişen dünyanın getirilerini öğrencilere kazandırmak amacı ile yenilikçi bakış açısı ile çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Aksa Eğitim Kurumları'nda aynı zamanda arduino ve STEM çalışmaları yapılmaktadır.


Aksa Koleji'nde arduino etkinlikleri kapsamında öğrencilere kodlama ve yazılım becerileri kazandırılmaktadır. Temel düzeyde sürdürülen bu eğitim modelinde öğrencilerin aktif biçimde eğitime dahil olması amaçlanmaktadır. Öğrencilerin sorumluluk bilinçlerini geliştirerek öz düzenleme yetenekleri kullanmalarını sağlamaktadır. Aynı zamanda ekip çalışması becerilerinin gelişimine de arduino etkinlikleri katkı sağlamaktadır. Aksa Okulları, öğrencilerinin STEM yaklaşımı ile fen, teknoloji, mühendislik ve matematik yetkinliklerine sahip bireyler olmalarını desteklemektedir. Dünyada pek çok eğitim modeli içerisinde bulunan STEM yaklaşımı ile öğrencileri ezberci eğitim anlayışından uzak bir çalışma ile geliştirmektedir. Öğrencilerin merak, problem çözme becerisi, araştırma isteğini ve becerilerini geliştirmektedir.


Aksa Koleji Tanıtım Filmi
Aksa Koleji İndirimleri
Aksa Koleji Yorumları
Devamını Gör
Aksa Koleji'nde Eğitime Bakış
Aksa Koleji Tanıtım Filmi
Aksa Koleji Galeriler
Aksa Koleji Yorumları

Aksa Koleji Kampüsleri

Aksa Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Arnavutköy Aksa Koleji Kampüsü
İstanbul / Arnavutköy
comment-icon 6 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Arnavutköy 'de bulunan Özel Arnavutköy Aksa Koleji Anaokulu donanımlı sınıfları, kaliteli eğitim programları, a...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Aksa Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum