fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Aksa Koleji

Aksa Koleji hakkında detaylı bilgiye hemen ulaşın. Aksa Koleji şubelerini, tüm fiyat bilgilerini, fotoğraflarını ve daha fazlasını hemen görüntüleyin.

Aksa Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Aksa Koleji Anaokullar

Aksa Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Aksa Koleji İlkokullar

Aksa Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Aksa Koleji Ortaokullar

Aksa Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Aksa Koleji Hakkında

  • Aksa Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Aksa Koleji Tanıtım Filmi

İngilizceyi yaşayarak öğrenmeye dayalı bir eğitim anlayışı benimseyen okul, dil öğrenimini fiziksel aktivitelerle desteklemektedir. Aksa Koleji eğitim anlayışını öğrenci merkezli olarak oluşturmuştur. Proje ve performans çalışmalarıyla öğrencinin kendini geliştirmesi ve pekiştirmesine olanak sağlanmıştır. Aksa Koleji sürekli değişen ve gelişen eğitim anlayışıyla, anaokul, ilkokul, ortaokul öğrencilerine yönelik eğitim sistemleriyle, öğrencilerini akademik başarı elde etmiş, dil becerilerini geliştirmiş, sosyal bilinci yüksek bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflemiştir.


Aksa Koleji öğrencilerini potansiyellerini geliştirmiş bireyler olarak görmenin mutluluğunu tatma gayesindedir. Bilimsel düşünebilen, bilgi üreten, sorun çözebilen dünya insanları yetiştirmeyi amaçlamıştır. Kaliteli eğitim programları, donanımlı sınıflar, alanında uzman kadrosuyla eğitim vermeye devam etmektedir. Geniş oyun alanları, spor kompleksi, laboratuvarları, görsel sanat, müzik ve zeka atölyeleriyle öğrencilerine her türlü fiziksel ve sosyal imkanı sunmaktadır.


Aksa Koleji'nde bulunan psikolojik ve rehberlik servisi, çocuğun okul hayatında karşılaştığı sorunları çözmede ona destek olmak için çalışmaktadır. Bu sayede güçlü ve kendini tanıyan ve ne istediğini bilen bireyler yetiştirilmektedir.


Aksa Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Aksa Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Aksa Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum