fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçeşehir Küçük Şeyler Anaokulu

Özel Bahçeşehir Küçük Şeyler Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:30

Özel Bahçeşehir Küçük Şeyler Anaokulu Hakkında

İstanbul Başakşehir 'de bulunan ülkedeki okul öncesi eğitim alanındaki alışkanlıkları ve standartları değiştirerek kendine özgü eğitim programları ile 3-6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim vermekte olan Özel Bahçeşehir Küçük Şeyler Anaokulu çağdaş bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca okulda sağlanan eğitimler ile çocukların araştıran, çalışkan, sorumluluk sahibi, yaratıcı, değerlerini bilen, saygılı, insanlarla iyi iletişim kurabilen ve yaşadıkları dünyada söz sahibi olacak potansiyel birer birey olmaları hedeflenmektedir. Okulun eğitim modeli Gems projesi, okuma ve yazmaya hazırlık, portfolyo çalışmaları, yaşayan değerler eğitimleridir. Okulda 3-6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi verilmekte olup, okul etkinlikleri dans ve müzik, dil gelişimi dersleri, ORFF etkinlikleri, seramik eğitimleri, denge ve hareket eğitimleri, drama, Türkçe dil etkinlikleri, fen ve doğa çalışmaları, sanatsal ve yaratıcı etkinlikler, oyun, gezilerdir. Türkçe dil etkinlikleri içerisinde parmak oyunları, hikâye okuma ve oluşturma, tekerleme, bilmece sorma ve oluşturma, şiir, canlandırma, resim yorumlama mevcuttur. Araştırma ve bilimsel çalışmalar, konsept partiler ve eğlenceli deneyler bulunuyor. Okulun serbest zaman etkinliklerinde oyun grubu etkinlikleri mevcuttur. Ayrıca okulda çocuklara yabancı dil eğitimi olarak İngilizce eğitimler verilmektedir. Bu sayede çocukların erken yaşta farklı kültürleri öğrenmeleri ve kelime dağarcıklarının gelişimi sağlanmaktadır. Özel Bahçeşehir Küçük Şeyler Anaokulu'nda bulunan rehberlik hizmeti dönem içerisinde çocukların gelişimlerini sağlamaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Okulun vermiş olduğu hizmetler arasında servis, yemek ve güvenlik bulunmaktadır.

Yorumlar (5)

 • EY

  Zaten güveniyordum kendilerine. Akademileri de daha iyi bir nesil için çok başarılı. Okul öncesi eğitimde Küçük Şeyler bir numara. Buradan düşünen ailelere tavsiye ederim. Ben de kayıt olmadan önce okuldan önce velilerden görüş almıştım.

 • TY

  Okul beslenme, temizlik ve güvenlikte ayrıca hassaslar. Çocukların yeme alışkanlıkları eve de yansıyor bu da benim için çok büyük kolaylık. Ayrıca verilen eğitimler çok sistemli. Her çocuğa ayrı ilgi. Harikasınız.

 • BY

  Çocuk pskilojisine önem veren bir okul bilindiği gibi. Bu yüzden ruhsal gelişimde önemli katkıları oluyor. Güvenebileceğiniz bir yuva gerçekten.

 • Veli

  Donanım ve yeterlilik bakımından çağı yakalamış bir okul. Kızım hafta sonları bile gitmek istiyor okulu bu kadar sevmesi de işlerini iyi yaptıklarını gösteriyor.

 • Veli

  Çocuğunu gönderen veliler memnun. İyi bir eğitim veriliyor çocuklara. Güleryüzlü öğretmenleri de unutmamak lazım.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçeşehir Küçük Şeyler Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Posta Cad. Yamaç Çıkmazı Sok. No:16/7, Başakşehir/istanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum