fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçeşehir Neşe Erberk Anaokulu

Özel Bahçeşehir Neşe Erberk Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 07:30/13:00

Özel Bahçeşehir Neşe Erberk Anaokulu Hakkında

Joy Full House 2001 yılında Türkiye’ de ilk ve tek yetenek geliştirme merkezi olarak faaliyete geçmiştir. Neşe Erberk tarafından kurulan okul öncesi eğitim merkezi yetenek geliştirme eğitimini desteklemek amacı ile kurulmuştur. Özel Bahçeşehir Neşe Erberk Anaokulu 2 ve 6 yaş grubu çocuklara eğitim vermektedir. Psikolojik danışmanlık hizmetlerinin de mevcut olduğu okulda yemekhane de mevcuttur. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce tercih edilmiştir. Sanatsal etkinlik olarak bale, drama, dans ve el sanatları uygulanmaktadır. İlkokula hazırlık sınıflarına her hafta pazartesi günleri işaret dili eğitimi verilmektedir. Öğrenciler branş öğretmenleri, sınıf öğretmeni ve psikolog tarafından iki ay boyunca gözlenerek sanat, müzik, ORFF, hareket ve koordinasyon, bale ve dans kulüp çalışmalarına çağırılmaktadırlar. Özel Bahçeşehir Neşe Erberk Anaokulu 'nda çocuklarla birlikte özel gün ve haftalarda değişik faaliyetler düzenlenmekte. Bu sayede çocuklar üzerinde farkındalık yaratılmaktadır. Çocuklarla değişik yerlere gezi programları düzenlenerek çocukların duygusal zekâlarının gelişmesine olanak tanınmaktadır. Ayrıca okulda her gün yeni bir faaliyet düzenlenmekte. Çocuklarla birlikte mutfak etkinlikleri de yapılmaktadır. Müzik, dans ve bale konusunda yetenekli çocuklara özel bir eğitim programı uygulanmaktadır. Yetenekli çocukların o yönde daha fazla ilerleyebilmesi için çaba harcanmaktadır. Yaz okulu etkinliklerinde yabancı öğretmen eşliğinde yoğunlaştırılmış İngilizce eğitimi verilmektedir. Ayrıca yaz okulu etkinliklerinde yüzme, hareket ve koordinasyon, jimnastik, satranç, sanat, happyday, çocuk yogası, drama etkinlikleri, ritim ve ORFF etkinlikleri, bahçe ve sokak oyunları, deneyler ve gözlemler, mutfak etkinlikleri ve geziler düzenlenmektedir. Okul her açılışında bir açılış partisi düzenliyor. Öğrenciler ise turuncu, mor ve yeşil renkli kıyafetleri ile okul açılış partisine iştirak ediyor. Hafta sonlarında çocuklara resim ve seramik, mozaik, modern dans, yoga, satranç, yaratıcı drama ve jimnastik eğitimleri verilmektedir. Çocukların zeka gelişimlerine önem verildiği kadar bedensel gelişim, beden ve el koordinasyonuna da önem verilmektedir. Modern dans eğitimleri 4-7 yaş arası çocuklara verilmektedir. Satranç dersleri ile çocukların zekâlarının hız kazanmasına yardımcı olunuyor. Ayrıca Özel Bahçeşehir Neşe Erberk Anaokulu 'nda hafta sonu etkinlikleri ile çocukların sosyalleşmesi sağlanırken, el, kol ve vücut gelişimi desteklenmektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

Yorumlar (6)

 • HG

  Kayit icin bilgi almaya gittigimizde bize guleryuzlu ve sadelikle okullarini sistemlerini anlattilar cok begendik kayit yaptirdik oglum basladi ve biz esimle suna karar verdik cok az anlatmislar kendilerini cok profosyonel ama sicak sevgi dolu bir kurum tum calisanlar oyle cok seviyorlar islerini..oglumun gelisimini kattiklarini gorunce cok mutlu oluyoruz.Bir anne baba daha ne ister ki?

 • BS

  İleri de çocuğunu güzel sanatlarla ilgilenmesini isteyen veya yeteneği olan çocuklarına önereceğim bir okul. Çocuklar burada yeteneklerini keşfedip geliştirme imkanı buluyorlar öğretmenleri ve yönetimi sayesinde. Süpersiniz.

 • CN

  Açıkcası beklediğimizden daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Kızım özellikle bilişsel olarak büyük gelişim gösteriyor. Ayrıca kendini ifade edebilme yetisi oldukca arttı. Bu yönden çok sıkıntılıydık. Çok sağolun.

 • VY

  Inanılmaz güzel bir ortamları var. Çalışan herkesin enerjisiyle çocuklar da çok iyi vakit geçiriyor. Güvenli temiz ve çocuklar için çok yönlü bir eğitim var daha ne olsun.

 • OS

  Çocuğun sanata yönlendirilmesinde çok büyük katkısı olan okul. Verilen eğitim sahip olduğu imkanlar çok geniş. Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler.

 • Veli

  Samimi ve sevgi dolu öğretmenlerle çocukların ne istediğini bilen öğretmenler var burada

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçeşehir Neşe Erberk Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehir Süzer Bulvari Şehr-İ Bahçe Evleri Kc Villa A/1 Başakşehir-İstanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum