fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Başakşehir Okyanus Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Başakşehir Okyanus Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Başakşehir Okyanus Koleji Anaokulu öğrencilerinin okul öncesi döneminde aktif bir öğrenme ortamı oluşturmaktadır. Kendisine güvenen, sorgulayan, geniş bakış açısına sahip, düşüncesini net bir biçimde ifade edebilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bünyesine kabul ettiği 4 ile 6 yaş arası öğrencilerin sosyal ve beceri gelişimlerini potansiyellerinin en üst seviyesine çıkarmaktadır. İstanbul'un Başakşehir ilçesinde eğitim faaliyetlerini sürdüren kurum, kampüs içerisinde bulunmaktadır. Güvenli eğitim binasında öğrencilerin okul öncesi becerileri kazanmasında aktif rol oynamaktadır. Değerler eğitimi vererek öğrencilerinin değerlerini bilmesini desteklemektedir. Başakşehir Okyanus Anaokulu'nda FasTrackKids eğitimi verilmektedir. Böylelikle öğrencilerin eleştiren, düşünen, yaratıcı, işbirliği becerilerini de geliştirmektedir. Okul öncesi eğitim dönemi öğrenci gelişimine doğrudan etki etmektedir. Öğrencilerin anaokulu seviyesinde aldığı eğitim ilerleyen dönemlerdeki başarısına doğrudan etki etmektedir. Kapsamlı eğitim içerikleriyle kalıcı bir hizmet sağlamaktadır.
Özel Başakşehir Okyanus Koleji Anaokulu'nda yabancı dil eğitimi sunulmaktadır. Öğrencilere Bilingual sistemi ile kalıcı bir dil eğitimi verilmektedir. Öğrencilerin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak onlara özgün eğitim yaklaşımları düzenlenmektedir. Öğrencilerin farkındalık düzeylerini dikkate alarak EÇES ile kapsamlı bir yaklaşım düzenlenmektedir. Öğrencilere öğrenmeyi öğreterek kapsamlı bir ortam yaratmaktadır. Sunulan eğitimi hayattan örneklerle pekiştirmektedir. Sonuca değil sürece odaklı bir eğitim modeli oluşturarak öğrencilerin gelişimlerini yakından takip etmektedir. Sınıflardaki öğrenci sayılarını belirli seviyelerle sınırlandırarak onların gelişimleriyle birebir ilgilenilmektedir. Aktif öğrenmeyi desteklemek adına Başakşehir Okyanus Koleji Anaokulu'nda branşlarında donanımlı öğretmenler görev almaktadır. Öğrencilerin ilkokula hazırlık çalışmaları içerisinde bulunmasını sağlayarak etkili donanıma sahip olmalarını desteklemektedir. Öğrencilerin sosyal, duygusal ve bilişsel olarak ilkokula hazırlayarak çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Donanımlı bireyleri hayata hazırlama konusunda Okyanus Koleji'nin eğitim kalitesini kullanarak etkili bir süreç oluşturmaktadır. Öğrencilerinin ilerleyen seviyelerde başarılı bireyler olmalarını sağlamak ve okula bağlılığını artırmak adına çeşitli faaliyet ve aktivite programları oluşturmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Başakşehir Okyanus Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Kayabaşı Mah. Ulubatlı Hasan Cad. No:10, Başakşehir / İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum