fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Başakşehir Palet Anaokulu

Özel Başakşehir Palet Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:00

Özel Başakşehir Palet Anaokulu Hakkında

Büyük bir binası ve kendisine ait büyük bir bahçesi ile çocuklarınızın eğitimine destek olan Özel Başakşehir Palet Anaokulu, İstanbul Başakşehir’ de bulunmaktadır. Okulun binası küçük bir kampüs niteliğinde olup, çocukların tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış yapısıyla dikkat çekmektedir. Sınıftaki öğrenci sayısı 18 olarak belirlenmiştir. 1,5 ile 6 yaş arasındaki çocukların kabul edildiği okulun içerisinde yer alan uyku odası ve yemekhanesi, diğer tüm alanlarda olduğu gibi hijyenik koşulların maksimum derecede sağlandığı alanlardır. Çocukların dengeli beslenmeleri için uzmanlar tarafından özel olarak hazırlanmış haftalık ve aylık yiyecek menüleri, çocuklara itina ile hazırlanmakta ve yedirilmektedir. Okulun içerisinde yer alan kütüphanesi, çocukların kitap alışkanlığı kazanmalarına destek olma amacı ile hazırlanmıştır. Okulun içerisinde ve bahçesinde çocukların serbest etkinlik saatlerinde özgürce oynayabilecekleri oyun alanları bulunmaktadır. Öğrencilerin eğitim ve öğretimleri sırasında onları takip eden, yeteneklerini inceleyen ve bulguları belli aralıklarla veliler ile paylaşan, rehberlik hizmeti sunan bir uzmanı bulunmaktadır. Rehberlik uzmanının asıl amacı, çocukların beden, zeka ve el becerilerinin tespiti ve onların doğru bir şekilde doğru alanlara yönlendirilmesini sağlamaktır. Özel Başakşehir Palet Anaokulu içerisinde ve bahçesinde çocukların güvenliğini sağlamak amacıyla, okulda güvenlik hizmeti bulunmaktadır. Servis ihtiyacınız olması durumunda okulun servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Periyodik bakımlarının yapılmasına özen gösterilen servisler ve bilinçli şoförler çocuklarınızın güvenli bir şekilde yolculuk etmelerini sağlamaktadır. Aynı zamanda servis içerisinde çocukların sorunsuz yolculuk etmelerine refakat eden yardımcı bir öğretmen de bulunmaktadır. Çocuklarınıza, ilkokula hazırlık aşamasında branş dersleri etkinliklerle verilmekle birlikte yabancı dil olarak da İngilizce eğitimi verilmektedir. İngilizce dersleri, çocuklara onların öğrenme yetenekleri düşünülerek etkinliklerle verilmekte olup, kalıcı olması için, yabancı dil okul içerisinde canlı tutulmaktadır. Hijyen koşullarının özellikle en üst düzeyde olmasına dikkat edildiği alanlardan biri de yüzme etkinliklerinin yapıldığı havuzdur. Okul içerisindeki havuz sayesinde çocuklar hem çok güzel vakit geçirerek yüzme öğrenmekte, hem de kas ve beden gelişimlerinin sağlıklı olmasına destek verilmektedir. Yüzme ile birlikte çocuklara sunulan bir diğer spor etkinliği olan jimnastiktir. Jimnastik, çocuklar için eğlenceli ve faydalı bir spor etkinliğidir.

Özel Başakşehir Palet Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Başakşehir Palet Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  20
 • Özel Başakşehir Palet Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:30 - 16:00 şeklindedir.
 • Özel Başakşehir Palet Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Başakşehir Palet Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Başakşehir Palet Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti sunulmamaktadır.
 • Özel Başakşehir Palet Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Başakşehir Palet Anaokulu Yorumları (5)

 • HV

  İşlerinin hakkını veren öğretmenleri idaresi ile yeterli bir anaokul. Oğlum burada çok mutlu. Haliyle ben de öyle. Güvenle emanet edebiliyoruz.

 • TG

  Şanslıyız sizlerle tanıştığımız için. Okulda o kadar güzel imkanlar mevcut ki bir çocuğun okul öncesinde donanımlı hale gelerek geleceğe daha emin adımlarla ilerlemesinde büyük katkıları olacak inanıyorum ki.

 • ŞY

  Kızımın fiziksel ve zihinsel gelişiminde önemli rolü var Palet Anaokulunun. Bu sebeple iyi ki tercih etmişiz diyoruz. Bir anaokulundan fazlası gerçekten.

 • OC

  Ferah geniş sınıfları ve çocukların el becerileri için zengin materyalleriyle muhteşem bir okul. Öğretmenleri zaten çok tecrübeliler. İlgilenen ailelerinin vakit kaybetmeden tercih etmelerini öneririm.

 • BL

  Palet kalitesine zaten güvendik. Güvenimiz boşa çıkmadı. Çocukların Montessori eğitim programına uygun yetiştirilmesi çok büyük avantaj.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Başakşehir Palet Anaokulu İletişim Bilgileri

Başakşehir Mahallesi, Plevne Caddesi, No:4, (Başakşehir 2. Etap), Başakşehir/İstanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum