fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Esenkent Final Okulları Anaokulu

Özel Esenkent Final Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 5-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Esenkent Final Okulları Anaokulu Hakkında

Özel Esenkent Final Okulları Anaokulu, sorumluluk sahibi ve değişime açık bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, 5 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere bu hedef doğrultusunda eğitim vermektedir. Okulda öğrencilerle birebir ilgilenme prensibi benimsendiğinden sınıf mevcutları sınırlı sayıda tutulmaktadır. Okulda bulunan spor alanı, oyun alanı ve kapalı spor salonu sayesinde öğrenciler fiziksel aktiviteler düzenlemektedir. Böylece küçük yaştaki öğrencilerin fiziksel gelişimleri maksimum seviyeye çıkarılmaktadır. Okulda bulunan sanat atölyesi de öğrencilerin yaratıcı faaliyetlerine ev sahipliği etmektedir. Kurumda bulunan müzik odası ise öğrencilerin ilgi duydukları enstrümanlarla vakit geçirmesine imkan tanımaktadır.
Özel Esenkent Final Okulları Anaokulu, öğrencilerine yönelik birçok sosyal aktivite düzenlemektedir. Okulda atletizm, badminton, beden eğitimi ve jimnastik faaliyetleri yürütülerek öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Kurumda bunların yanı sıra akıl ve zeka oyunları, satranç ve robotik ve kodlama aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Böylece öğrencilerin zihinsel olarak aktif kalmaları sağlanmakta ve öğrenim süreçleri hızlandırılmaktadır.
Okul, öğrencilerinin kaliteli yabancı dil eğitimi almalarını amaçlamaktadır. Alanında yetkin eğitimci kadrosu, öğrencilere yoğun olarak İngilizce dil eğitimi vermektedir. Özel Esenkent Final Okulları Anaokulu'nda yapılan İngilizce drama aktiviteleriyle de yabancı dil eğitimi desteklenmektedir. Böylece küçük yaştaki öğrencilerin yabancı dil eğitimi uygulamalı hale getirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Esenkent Final Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Yeşiltepe Sok. No:5, Başakşehir / İstanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum