fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Fiin Koleji Anaokulu

Özel Fiin Koleji Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:30
Sabahçı: 08:30/13:00
Öğlenci: 11:00/17:00

Özel Fiin Koleji Anaokulu Hakkında

İstanbul Kadıköy'de bulunan Özel Fiin Koleji Anaokulu'nda eğitim sadece sınıfta yapılan bir faaliyet değildir. Öğrencilerimiz günlerinin önemli bir bölümünü branş stüdyoları, laboratuvar, bahçe ve açık hava sınıflarında geçirirler. Fiin’de eğitim kalıplara sıkışmaz. Acıbadem kampüsü 3 katlı A Blok, 2 katlı B Blok binaları ile ayrı bir girişi ve fuayesi olan 2 katlı stüdyo ve etkinlik kompleksinden oluşan, geniş alanlara sahip bir kolej yerleşkesidir.
Okulumuzda uygulanmakta olan eğitim sisteminin merkezinde, çocuğun özgür düşünebilme yetisini geliştirme amacı vardır. Bu amaçla Bale, Modern Dans, Müzik, Ritim Orff, Yaratıcı Drama, Resim, Heykel, Çocuk Atletizmi ve Yogası gibi dersler uzman branş öğretmenleri tarafından branşa uygun hazırlanmış stüdyo ve laboratuvarlarda yapılmaktadır.
Özel Fiin Koleji Anaokulu derslikleri öğrencilerin rahat ve huzurlu bir ortamda ders dinleyebilmeleri için tasarlandı. Dersliklerde kullanılan soft renkler ve ergonomik tasarım sayesinde en üst seviyede konsantrasyon sağlanır. 3,5 metre tavan yüksekliği olan derslikler her zaman ferah ve rahat… Bale ve Modern dans atölyesi ile çocukların bedensel farkındalığının artması, vücut esnekliği kazandırılması, koordinasyon kazanması, hareket kapasitesinin arttırılması hedeflenir.
Ritm Orff ve Müzik atölyesi ile müziğin evrenselliğini hissettirmek, ritm duygusunu geliştirmek, dikkat ve konsantrasyon becerilerini geliştirmek hedeflenir. Sanat atölyemiz ile görsel ve plastik sanatların, insan zihnini geliştirmedeki olağanüstü gücünü kullanarak ve dinamik bir sanat ortamı yaratarak çocukların kendi iç dünyalarını tanımaları, kişiliklerini ortaya koymaları hedeflenir. Bu esnada tüm sanat branşlarında, çocuğun özel yeteneği keşfedilerek, geliştirilmesi sağlanır.
Kendini tanıyan ve doğru ifade edebilen bireyler, hem iş hayatlarında hem de özel hayatlarında daha mutlu ve başarılıdır. Özel Fiin Koleji Anaokulumuzda uygulanan yaratıcı drama eğitim programı ile çocuklarda öz güven duygusu, yaratıcılık, bağımsız düşünme, karar verme ve iletişim becerisinin geliştirilmesi hedeflenir.
Okulumuzda yemek menüsü Uzman Diyetisyenler eşliğinde hazırlanır. Gelişimleri mevsimine uygun olarak oluşturulan sağlıklı ve dengeli yemeklerle desteklenir. Yemekten sonra yemekhane istisyonunda duran Fiin Ekspres’e binen çocuklar, sanat stüdyoları arasında gezinti sonrasında derslerine devam ederler… Fiin Koleji, öğrencilerin okul bahçesinde olmasını destekler. Öğretmenler tarafından yönlendirilen oyun ve spor aktivitelerinin yanısıra, ekoloji derslerinin bir bölümü de özel hazırlanmış Eko Sebze bahçesinde yapılmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Fiin Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. No:56, Kadıköy/istanbul
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum