fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Fiin Koleji

Fiin Koleji için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Fiin Koleji'nde Eğitime Bakış

Fiin Koleji'nde Eğitim

Butik okul anlayışıyla yola çıkan yeni modern Finlandiya eğitim sistemini benimsemiştir. Başarılı bir eğitim sisteminin her çocuğu ayrı ayrı tanımaktan ve onları odak almaktan geçer. Fiin Koleji bu anlayışla, 20 yıllık eğitim hayatı ve tecrübesiyle, son derece yeterli etkili, çevre bilincine sahip, doğa sevgisi içinde, yaratıcı “gerçek hayat pratikleriyle yaşayan, dünya vatandaşları” nesiller yetiştirmek hedefindedir.


Okul öncesi ve ilkokul eğitimi veren okul, öğrencilerinin kendi yeteneklerinin farkında ve bilincinde bireyler olarak yetiştirilmesine önem verir. Öğrencilerin eğitim sistemine aktif katılımını sağlamak ve onları araştırma, sorgulama, kendini ifade etmede etkili ve yeterli olmalarını sağlamak Fiin Koleji için son derece önemlidir.


Bedensel ve zihinsel gelişimlerinin yanı sıra, öğrencilerin sağlıklı beslenme, güvenlik gibi ihtiyaçları da en kaliteli şekilde karşılanmalıdır. Bunun için titizlikle çalışan okul alanında uzman ve yetkin eğitimcilerle eğitim ve öğretim hizmetini vermeye devam etmektedir.


Fiin Koleji, dünyadaki en başarılı ve kaliteli eğitim sistemi olan Finlandiya eğitim sistemini, Türk eğitim sistemi ve sosyal düzeyine uyarlayarak, akademik, sanatsal ve sportif bakımdan geleceğin mutlu ve başarılı bireylerini yetiştirmek için sürekli gelişmekte ve çalışmaktadır.


Fiin Eğitim Kurumları, öğrenciyi merkeze alarak eğitimi öğrenci çerçevesinde güncellemektedir. Ders içi ve ders dışı etkinliklerle öğrencilerin sanat, spor ve bilim alanlarında etkin faaliyetler sürdürmektedir. Öğrencilerin ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanları ön plana çıkaran bu model ile yalnızca akademik değil kişisel gelişim de sağlanmaktadır. Fiin, teoride anlattığı bilgileri öğrencilere uygulama ile pekiştirerek öğretmektedir. Böylelikle bilgiler somut bir yapıya büründürülerek kalıcı hale getirilmektedir. Öğrencilerin hayata hazırlığını artıracak eğitim modelleri ile başarılı bireyler yetiştirilmektedir.


Fiin Koleji'nde vizyoner bir bakış açısı bulunmaktadır. Öğrencilerin farklı kültürleri bilmesi, tanıması ve öğrenmesi sağlanmaktadır. Öğrencilerin fikirlerini serbestçe dile getirildiği kurumda, öz güven ve öz benlik algısı artırılmaktadır. Kurum içerisinde Eğlenceli Bilim Atölyesi ve Robotik Kodlama atölyeleri bulunmaktadır. Atölyeler içerisinde 21. yüzyılın getirdiği teknoloji etkili biçimde kullanılmaktadır. Öğrencilerin teknolojiyi etkili ve doğru kullanması desteklenmektedir. Fiin Okulları'nda akademik gelişim, yaratıcı düşünme çalışmaları, dünya dilleri ve yetenek becerileri eğitimleri verilmektedir. Dünya vatandaşları yetiştiren Fiin, İstanbul Kadıköy'de hizmet vermektedir.

Fiin Koleji Tanıtım Filmi
Fiin Koleji İndirimleri
Fiin Koleji Yorumları
Devamını Gör
Fiin Koleji'nde Eğitime Bakış
Fiin Koleji Tanıtım Filmi
Fiin Koleji Galeriler
Fiin Koleji Yorumları

Fiin Koleji Kampüsleri

Fiin Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Fiin Koleji Kadıköy Kampüsü
İstanbul / Kadıköy
comment-icon 9 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Fiin Kolejinde eğitim sadece sınıfta yapılan bir faaliyet değildir. Öğrencilerimiz günlerinin önemli bir bölümünü branş...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Fiin Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum