fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Fiin Koleji

Fiin Koleji için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Fiin Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Fiin Koleji Anaokullar

Fiin Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Fiin Koleji İlkokullar

Fiin Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE

Fiin Koleji Hakkında

  • Fiin Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Fiin Koleji Tanıtım Filmi

Butik okul anlayışıyla yola çıkan yeni modern Finlandiya eğitim sistemini benimsemiştir. Başarılı bir eğitim sisteminin her çocuğu ayrı ayrı tanımaktan ve onları odak almaktan geçer. Fiin Koleji bu anlayışla, 20 yıllık eğitim hayatı ve tecrübesiyle, son derece yeterli etkili, çevre bilincine sahip, doğa sevgisi içinde, yaratıcı “gerçek hayat pratikleriyle yaşayan, dünya vatandaşları” nesiller yetiştirmek hedefindedir.


Okulöncesi ve ilkokul eğitimi veren okul, öğrencilerinin kendi yeteneklerinin farkında ve bilincinde bireyler olarak yetiştirilmesine önem verir. Öğrencilerin eğitim sistemine aktif katılımını sağlamak ve onları araştırma, sorgulama, kendini ifade etmede etkili ve yeterli olmalarını sağlamak Fiin Koleji için son derece önemlidir.


Bedensel ve zihinsel gelişimlerinin yanı sıra, öğrencilerin sağlıklı beslenme, güvenlik gibi ihtiyaçları da en kaliteli şekilde karşılanmalıdır. Bunun için titizlikle çalışan okul alanında uzman ve yetkin eğitimcilerle eğitim ve öğretim hizmetini vermeye devam etmektedir.


Fiin Koleji, dünyadaki en başarılı ve kaliteli eğitim sistemi olan Finlandiya eğitim sistemini, Türk eğitim sistemi ve sosyal düzeyine uyarlayarak, akademik, sanatsal ve sportif bakımdan geleceğin mutlu ve başarılı bireylerini yetiştirmek için sürekli gelişmekte ve çalışmaktadır.


Fiin Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Fiin Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum