fb

Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Görüntülenme Sayısı: 63478

Eğitim alanında yaptığı yenilikler ve dünya genelinde oluşturduğu kampüs ağıyla 50 yıldır aynı kalitede hizmet veren Bahçeşehir Koleji 2020 bursluluk detaylarını açıkladı. Bahçeşehir Koleji bursluluk sınavı sonuçlarına göre başarılı öğrencileri eğitim bursu verecek.

Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı 2020

Sınıf SeviyesiSınav Tarihi
4, 5, 6 ve 7. Sınıf 22 Şubat 2020
8, 9, 10 ve 11. Sınıf29 Şubat 2020

  • Öğrenciler aldıkları puanlara göre % 100'e varan burs imkanından faydalanabilecek.
  • Sınav Türkiye genelinde bulunan bütün Bahçeşehir Koleji kampüslerinde gerçekleştirilecek.
  • Bursluluk sınavı ücretsiz gerçekleştirilecek.

Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı Başvuru

Birçok ailenin çocuğunu göndermek istediği Bahçeşehir Koleji bursluluk sınavı ile çeşitli oranlarda indirimler sağlamakta ve kaliteli eğitimi ülkenin her köşesine taşıma mottosuyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Bahçeşehir bursluluk sınavı başvurusunu okul.com.tr üzerinden kolayca yapabilir, dilediğiniz kampüsle kısa sürede iletişime geçebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa illerinde bulunan Bahçeşehir Koleji'nin 2020 bursluluk başvurularını hızlı bir şekilde tamamlayabilir, kaliteli eğitimin kapılarını kazandığınız burs oranları ile indirimli fiyatlarla aralayabilirsiniz.

Bahçeşehir Koleji Bursluluk Oranları

2020 Bahçeşehir Koleji bursluluk sınavında başarılı olan öğrenciler, sınava girilen okulun kontenjanı dahilinde % 10 ile % 100 arasında burs kazanabilmektedir. Kazanılan burs oranları kurumun yıllık eğitim ücreti üzerinden indirim yapılarak kullanılır. Bahçeşehir Koleji bursluluk sınav soruları ise içinde bulunulan eğitim yılından gelmekte ve öğrenciler sınav gününe kadar işledikleri konulardan sorumlu olmaktadırlar.

Bahçeşehir Koleji Bursluluk Detayları

Bahçeşehir Koleji bursluluk sınavı 2020 yılında ne zaman yapacağını duyurdu. Tarihin netleşmesiyle beraber aileler hangi sınıfların sınava gireceğini araştırmaya başladı. Kurum, ortaokul ve lise seviyelerinde burslu okumaya hak kazanacak öğrencileri bursluluk sınavıyla seçecek. Şu an 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıfta okumakta olan öğrencilerin başvurabileceği sınav sonucunda öğrenciler kaliteli eğitimin kapılarını aralamış olacak. Bahçeşehir Koleji 2020 bursuluk soru sayısıyla ilgili bir detay paylaşmazken sınav saatleri konusunda da henüz bir açıklama yapmadı. Sınav başvurusu yapan öğrencilerden herhangi bir başvuru ücreti talep etmeyen kurum, kontenjanlar dahilinde başarılı öğrencilere çeşitli oranlarda burs imkanı sağlayacak.

Bahçeşehir Koleji'nin size en yakın kampüsünü hemen keşfedebilirsiniz.

Lütfen Bekleyin...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum