fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Girne Koleji

Girne Koleji hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşın. Her kampüs ve her eğitim seviyesinde aradığınız okulu hemen keşfedin.

Girne Koleji'nde Eğitime Bakış

Girne Koleji, klasik başarı anlayışını reddedip yeni dünya insanının başarı yolculuğuna odaklanan seçkin bir eğitim kurumudur. Anaokulundan liseye kadar eğitim vermekte olan Girne Koleji, mezunlarına Girne Amerikan Üniversitesi ve ötesinin de kapılarını açmaktadır. Küresel kimlik, etkili iletişim, bütünsel tasarım ve yaratıcılık bakış açısı ile sürekli değişmekte olan dünyanın gereksinimlerine göre öğrencilerin yeteneklerini ve kimliklerini geliştirmelerini sağlamayı Girne Koleji görev bilmektedir. Girne Koleji’nin bünyesinde çift dilli iletişim eğitimi, okuma yazma sevgisi, sanatsal ve felsefi gelişim, fiziksel ve ruhsal sağlık, sıkı sınav hazırlığı ve kaliteli eğitim kadrosu bulunmaktadır. Güvenilirlikleri, duyarlılıkları ve özverililikleri ile öğretmenler Girne Koleji’nin başarısının merkezinde bulunmaktadır. Girne Koleji, dünyanın kapılarını daima öğrencileri için açık tutma görevine kararlılıkla devam etmektedir.


Girne Koleji Anaokulu

Girne Koleji Anaokulu, çocukların bilişsel, motor, sosyal, duygusal ve dilsel gelişimini desteklemeyi hedeflemektedir. Girne Koleji bu hedefe en iyi şekilde ulaşabilmek için dünyaca ünlü Half Day English (Yarım Gün İngilizce) programını benimsemiştir. Bu eğitim programı dil ağırlıklı olmaktayken temelinde oyun oynayarak öğrenmeye yer vermektedir. Öğrenci merkezli bir program olarak öğrencilerin yaparak, yaşayarak öğrenmelerini hedeflemektedir. Öğrencilerin içgüdüsel olarak dil edinebildikleri bu evrede dil eğitimlerini üst seviyeye ulaştırma amacıyla Girne Koleji Oracy yaklaşımını benimsemiştir. Oracy, “Sözel iletişimde ve dinleme becerilerini kullanabilme yeteneği.” olarak tanımlanmaktadır. Kısaca, Oracy dilin etkili kullanımıdır. Bu yaklaşım öğrencilerin dil edinimine katkıda bulunurken aynı zamanda genel iletişim ve sosyalleşme becerilerini geliştirmelerine destek olmaktadır. Ayrıca, Girne Koleji 4 yaştan itibaren ikinci yabancı dil olarak İspanyolca veya Almanca dersleri sunmaktadır.


Girne Koleji İlkokulu

Girne Koleji, öğrencilerin bireysel öğrenme alışkanlıklarını geliştirmeyi, bilgi ve becerilerini güçlü kılmayı, sözlü ve yazılı iletişim yeterliliği katmayı; bu bağlamda öğrencinin akademik hayatına ivme katmayı hedeflemektedir. Girne Koleji İlkokulu eğitim programı dört ana çerçeve ile işlenmektedir. Bunlar; Her birey için güçlü bir Dünya Kimliği oluşturmak, İngilizce dili yeterliliği başta olmak üzere Etkili İletişimi öncü kılmak, Bütünsel Tasarım ile çok yönlü akademik ve sosyal başarı teşvik etmek ve Yaratıcı Bakış Açısını geliştirerek akademik donanımı güçlendirmektir. Bu çerçevenin bünyesinde, Dünya Kimliği için Tematik Öğrenme, Etkili İletişim için Oracy Yaklaşımı, Bütünsel Tasarım için Okuryazarlık Becerileri ve Yaratıcı Bakış Açısı için İlgi ve Yetenek Atölyeleri uygulamaları benimsenmiştir.


Girne Koleji Ortaokulu

Girne Koleji Ortaokulu, öğrencilerin kişisel gelişimini, akademik performansını ve sosyal becerilerini dengeli bir biçimde geliştirmeyi amaçlayan bir eğitim kurumudur. Bu dengeyi sağlayabilmek için Girne Koleji Ortaokulu başarı bilincini çok yönlü bir şekilde ele almaktadır. Ortaokul döneminin en önemli unsurlarından biri de tabii ki lise geçiş sınavına hazırlık sürecidir. Bu kapsamda Girne Koleji Ortaokulu, 5. sınıftan öğrencileri sınav danışmanlığı, mentorluk programları ve geri bildirim temelli bir süreç ile bu zorlu sınava en iyi şekilde hazırlamaktadır. Tüm hazırlıklar hem ulusal hem de uluslararası sınav içeriklerine göre yapılmaktadır. Öte yandan dil eğitimi de göz ardı edilmemektedir. Ortaokulda da yoğun İngilizce ve ikinci yabancı dil eğitim devam ettirilmektedir. 5. sınıfta başlayan İngilizce Ağırlıklı Hazırlık Programı ile öğrenciler küresel düzeyde etkin bireyler olarak yetişmektedir.


Girne Koleji Lisesi

Girne Koleji Lisesi, öğrencilerin yetişkin hayatlarına geçiş yaptıkları dönemde onları hem şimdiki hem de gelecekteki yaşamlarında özgüvenli ve öz yeterliliğe sahip bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu bağlamda öğrencilere ileri düzey İngilizce yeterliliği, üniversite geçiş sınavları için hazırlık ve kariyer fırsatları sunulmaktadır. Akademik dünyanın ve küresel topluluğun dilinin İngilizce olduğunun farkında olan Girne Koleji, öğrencilere akıcılık, akademik yeterlilik ve uluslararası sınav fırsatları sunmaktadır. Üniversite sınavı için hazırlık lise döneminin en önemli ve zorlayıcı süreçlerinden biridir. Bu süreci öğrenciler için kolaylaştırmak ve onları başarıya ulaştırmak için Girne Koleji Lisesi 9. sınıftan itibaren öğrencilere sistematik akademik takip ve geri bildirim sağlamaktadır. Düzenli ders çalışma ve rehberlik ile öğrenciler büyük başarılara imza atmaktadır. Lise dönemi öğrencilerin geleceklerini şekillendirdikleri, yetişkin hayatlarında kullanacakları becerilerin temellerini attıkları ve değerli profesyonel tecrübe edinebildikleri bir evredir. Bundan dolayı, Girne Koleji Lisesi Genç Kariyer Programını uygulamaktadır. Genç Kariyer Programı sayesinde Girne Koleji Lisesi öğrencileri üniversite yaşamı ve mesleki başarıya hazırlanmalarına yarayacak deneyimler sağlamaktadır.

Girne Koleji Çekmeköy Kampüsü Tanıtım Filmi
Girne Koleji Çekmeköy Kampüsü Fiyatları

Girne Koleji Çekmeköy Kampüsü 2023 fiyatlarını belirledi. Açıklanan fiyatlara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz

Çekmeköy Girne Koleji 2023 Fiyatları
Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti
Anaokulu 95.000 TL 20.000 TL
İlkokul 120.000 TL 25.000 TL
Ortaokul 120.600 TL 25.000 TL
Lise Hazırlık 150.000 TL 25.000 TL
Lise 10,11 ve 12. Sınıflar 100.000 TL 25.000 TL
Girne Koleji İndirimleri
Girne Koleji Yorumları
Devamını Gör
Girne Koleji'nde Eğitime Bakış
Girne Koleji Çekmeköy Kampüsü Tanıtım Filmi
Girne Koleji Çekmeköy Kampüsü Fiyatları
Girne Koleji Galeriler
Girne Koleji Yorumları

Girne Koleji Kampüsleri

Girne Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Sancaktepe Girne Koleji Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Sancaktepe
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Sancaktepe Girne Koleji Anaokulu, İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur....
Girne Koleji Yenimahalle Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Yenimahalle Girne Koleji İlkokulu fiziksel imkanları ile bölgede dikkat çeken okullardan biridir. Kurum bünyesindek...
Girne Koleji Çekmeköy Kampüsü
İstanbul / Çekmeköy
comment-icon 143 Yorum announcement-icon 73 Duyuru
ANAOKULU EĞİTİM PROGRAMIMIZ Her ay farklı bir tema uygulanarak merkezde öğrencinin soruları ve bakış açısı yer alır....
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Girne Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum