fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Lütfen Bekleyin

Sevinç Koleji Bursluluk Sınavı 2022

Görüntülenme Sayısı: 11966

Sevinç Koleji Türkiye genelindeki başarısını istatistiklerle kanıtlamış bir eğitim kurumudur. Her sene düzenlediği bursluluk sınavlarıyla öğrencilerine indirimli eğitim görme fırsatı sunmaktadır. Sevinç Koleji 2021 bursluluk sınavlarını öğrencileri eğitim gördükleri kademeye bölerek 3 hafta içerisinde gerçekleştirmişti. 2022 yılında düzenleyeceği bursluluk sınavlarına dair henüz bir duyuru yapmadı. Sevinç Koleji 2022 bursluluk sınavları duyuruları açıklandığında hemen haberdar olmak istiyorsanız formu kolayca doldurabilirsiniz.

Sevinç Koleji Bursluluk Sınavı 2022

Sevinç Koleji 2021 Bursluluk Sınavı Detayları

  • Sevinç ile tanışma sınavı duyuruları Aralık ayının sonunda duyuruldu.
  • Sınava 4 ve 5. sınıflar 20-21 Şubat, 6 ve 7. sınıflar 27-28 Şubat, 8-9-10 ve 11. sınıflar 6-7 Mart tarihlerinde katıldı.

Sevinç Koleji Bursluluk Sınavları Ne Zaman?

Sevinç Koleji bursluluk sınavlarını genellikle Şubat-Mart aylarında düzenliyor. İlkokul seviyesindeki öğrenciler için bursluluk sınavı bulunmasa da öğrenciler mülakata girerek Sevinç Koleji öğrencisi olma ayrıcalığını kazanabilmektedir. Sevinç Koleji 2022 bursluluk sınavları hakkında bir duyuru yapmadı. 2022 bursluluk sınavı duyuruları ve başvuruları açıldığında haberdar olmak için formu kolayca doldurun.

Sevinç Koleji hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sevinç Koleji İle İletişime Geç!

Bu form bursluluk başvurusu değildir. Okul size en kısa süre içerisinde dönüş sağlayıp başvuru hakkında bilgi verecektir.
Lütfen Bekleyin...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum