fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Sana En Yakın Okulu Bul

Harita üzerinde gezerek evinize en yakın okulu vakit kaybetmeden bulun. En yakın ortaokul ve liselerin adres bilgilerine göz atın. Hemen iletişime geçin.

Haritada Okul Ara

İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya özel okul sayısı bakımından Türkiye’nin önde gelen illerinin başında gelmektedir. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerinde hizmet veren kolejler ve eğitim kurumları da birçok bölgede kampüs bulundurmakta ve öğrencilerine çeşitli imkanlar sunmaktadır. Butik okul arayan veliler de çocuklarının kalabalık olmayan bir ortamda eğitim görmesini istediğinden kendilerine en yakın okulları tercih edebilmektedirler. Bu bölgelerde yaşayıp okul arayan veliler internet üzerinden “yakınımdaki okullar?“, “en yakın okul” gibi aramalar yapmaktadır. İstanbul bölgesinde bulunan özel okul ve kolejlerin size yakın olan kampüslerini harita üzerinden yapacağınız aramalar ile bulabilir, ulaşım açısından size en yakın okulu hemen görüntüleyebilirsiniz. Okul.com.tr üzerinden birçok özel okulun ve kolejin eğitim sistemlerini, fiyatlarını adreslerini, veliler tarafından yapılmış okul yorumlarını inceleyebilir, beğendiğiniz kolejin size en yakın kampüsü ile zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Kolejler ve özel okullar dışında birçok butik okul bulunmaktadır. Bu okullarda bahçeler büyük olduğundan ve birebir eğitim verildiğinden veliler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Sizlerce çocuğunuzun kaliteli bir ortamda eğitim almasını istiyorsanız, bulunduğunuz lokasyona en yakın okulları bulabilir, yakınınızda bulunan okulları kısa sürede keşfedebilirsiniz. Bulunduğunuz ili ve ilçeyi belirtip ulaşım sorunu yaşamayacağınız okulları listeleyebilir, görüşmeler sonucunda size en yakın olan okul ile anlaşma sağlayabilirsiniz.

Okulların yoğun olmadığı bölgelerde yaşayan veliler ise okul tercih ederken sıkıntı yaşamaktadırlar. Lokasyonlarına uzak olan okulları tercih etmek zorunda kalan veliler ulaşım maliyeti ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Sizler bulunduğunuz konumdaki okullar ile ilgili bilgi sahibi değilseniz, sitemiz üzerinden sizlere en yakın okulların tamamını tek bir sayfa üzerinden inceleyebilir, yakınınızda bulunan okullar ile ilgili Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Sizin ve çocuğunuz için en uygun okulu adres adres gezmeden kısa bir sürede keşfedebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum