fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Tüm Makaleler

Çocuklarınızın okulda, evde ve sosyal hayatta karşılayabilecekleri her durum hakkında yazılmış makalelerin hepsi bir arada! Anaokulu, ilkokul hatta lise döneminde bile karşılayabileceğiniz sorunlar hakkında çözümler, çocukların sosyal gelişimine katkıda bulunmak için yapabileceğiniz her şeyi uzmanlarımız aracılığı ile sizlere sunuyoruz. Vakit kaybetmeden makalelerimizi incelemeye başlayın!

3486
Fen ve Teknoloji Lisesi Nedir? Fen ve teknoloji lisesi avantajları nelerdir? Fen teknoloji liseleri nerelerde var? Fen ve teknoloji lisesi fiyatları ne kadar? Bu liselerin farkları nelerdir?
472
Z Kuşağı Nedir? Z kuşağının özellikleri nelerdir? Z kuşağı hangi yıllar?
239
Okul Çağı Çocuklarında Beslenme Alışkanlıkları Okul çağı çocuklarında beslenme alışkanlığı nasıl oluşturulur? Okul çağı çocuklarında beslenme alışkanlığı neye göre düzenlenmelidir?
171
Sorumluluk Kazanma Sürecinde Ebeveyn Rolü Çocuklara sorumluluk duygusu nasıl kazandırılır? Çocukları sorumluluk sahibi bireyler olarak yetiştirmek için ebeveynler neler yapmalıdır?
302
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) Nedir? Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu nedir? DEHB'ye sahip çocuğu olan aileler neler yapmalıdır?
465
International Baccalaureate (Uluslararası Bakalorya) Programı Nedir? Uluslararası Bakalorya Programı Nedir? IB Programı öğrenciler için neden önemlidir? International Baccalaureate'nin öğrencilere ne gibi faydaları vardır?
515
Çocuğum Yemek Yemiyor Çocuklarda beslenme ile ilgili doğru bilinen yanlışlar nelerdir? Çocuklarda beslenme konusu hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar bu makalede.
11119
Çocuklarda İnternet Bağımlılığını Önleme ve İnternetin Verimli Kullanımı Çağımızın getirdiği birçok teknolojik alet artık hayatımızın merkezinde yer almaktadır. Böyle bir dönemde çocukları internet ve teknoloji bağımlılığından kurtarmak için neler yapmalısınız?
Görsel-1
Okullar hakkında yorum yaparak diğer velilere destek olun! Lütfen onların doğru okul seçim yapmasını kolaylaştırmak için okullar hakkında yorumlarını paylaş.
Görsel-2

Şehirler


Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum