fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Aktif Güç Koleji İlkokulu

Özel Aktif Güç Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:30

Özel Aktif Güç Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Aktif Güç Koleji İlkokulu sahip olduğu fiziksel imkanlarıyla öğrencilerine çok yönlü eğitim vermektedir. Kurum bu özellikleriyle bölgede dikkatleri üstüne çekmektedir. Okulda bulunan mutfak ve sanat atölyeleri küçük yaştaki öğrencilerin iç dünyalarını yansıtmalarını sağlamaktadır. Bu yaratıcı atölyeler öğrencilerin yaratıcılıklarını ortaya koydukları aktivitelere ev sahipliği etmektedir. Kurumun bahçesi, oyun ve spor alanları da öğrencilerin fiziksel aktiviteler gerçekleştirmesine imkan vermektedir. Böylece öğrenciler gelişimleri için önemli olan ilkokul dönemini fiziksel olarak aktif geçirmektedir. Özel Aktif Güç Koleji İlkokulu'nun müzik odası ise öğrencilerin özellikle beğenisini toplamaktadır. Bu oda sayesinde öğrenciler erken yaşta müzikle iç içe olmaktadır. Enstrümanlarla tanışan öğrenciler aynı zamanda ritim duygusu kazanmaktadır. Kurumun yemekhanesi ise ailelerin ilgi odağı olmaktadır. Okulda bulunan organik beslenme hizmeti ebeveynlerin içini rahatlatmaktadır. Tamamen organik besinlerle hazırlanan öğünler sayesinde öğrenciler doğal ve düzenli beslenmektedir.
Özel Aktif Güç Koleji İlkokulu sabah 08.00 ile 16.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Okulun servis hizmeti sayesinde öğrenciler okula rahat ve güvenli şekilde ulaşırken ebeveynlerin de içi rahat etmektedir. Okulda servis uygulamasının yanı sıra yaz okulu uygulaması da bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler tatil dönemlerini okuldan uzakta değil arkadaşları ve öğretmenleriyle geçirmektedir. Eğitimin sürekliliğini sağlayan bu uygulama aynı zamanda öğrencilerin eğlenerek öğrenmesini sağlamaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Aktif Güç Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Hilal Mah. 696. Sok. No:13 Çankaya/ankara
0 312 963 1542
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum