fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara İlkokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara İlkokulu Hakkında

Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara İlkokulu uzun yılların getirdiği tecrübeyle Ankara'da eğitim vermektedir. Okulda eğitim, anaokulundan üniversiteye kadar yaşam boyu süren bir yolculuk olarak görülmektedir. Geniş bir kampüse sahip olan okul fiziksel imkanlarıyla göz doldurmaktadır. Kurumda kapalı spor salonu ve açık havada yararlanılabilen bir spor alanı bulunmaktadır. Bu alanlar öğrencilere geniş yelpazede sportif faaliyetler gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Ayrıca okulun fiziksel imkanları arasında revir de bulunmaktadır. Bu sayede küçük yaştaki öğrencilerin yaşayabilecekleri problemlere karşı önlemler alınmaktadır. Kampüste ek olarak ekoloji aktiviteleri yapılabilen geniş bir bahçe de bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler içinde yaşadıkları dünyayı daha iyi tanımaktadır.
Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara İlkokulu'nda öğrencilerin rahat ve güvenli yolculuk yapmasını sağlayan servis hizmeti bulunmaktadır. Öğrenciler bu sayede okula rahatça ulaşmakta ve ailelerin de bu konudaki endişeleri giderilmektedir. Kurum ilkokul döneminin öğrencilerin akademik hayatındaki önemini bilmektedir. Bu sebeple okulda öğrencilere yönelik rehberlik çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışmalar sayesinde küçük yaştaki öğrencilerin gelişimi kayıt altına alınmaktadır. Rehberlik çalışmaları sayesinde öğrencilerin eğitim süreci sağlıklı şekilde yönetilmektedir.
Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara İlkokulu'nda dil eğitimi önemli yer kaplamaktadır. Küçük yaştaki öğrencilerin birden fazla dili etkin şekilde konuşması amaçlanmaktadır. Bu amaçla okulda yoğun İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okulun yabancı dil kulübü de öğrencilerin dil eğitimini uygulamalı hale getirecek aktiviteler gerçekleştirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara İlkokulu İletişim Bilgileri

Göksu Mah. Sivas Kongresi Cad. No: 9 Etimesgut/ankara
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum