fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bilen Çocuk İlkokulu

Özel Bilen Çocuk İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Sınıf Mevcudu: 19
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Bilen Çocuk İlkokulu Hakkında

Mamak Ankara’da ilkokul eğitimi veren Özel Bilen Çocuk İlkokulu saat 09.00 ile 16.00 saatleri arasında eğitim vermektedir. En fazla 19 kişilik sınıflarda eğitimi veren bu ilkokul 600 metrekarelik kapalı ve 350 metrekarelik açık alanda eğitim vermektedir. 150 metrekare genişliğinde bir spor salonuna sahip olan okul dört katlı binası ve geniş bahçesinde eğitim öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. Özel Bilen Çocuk İlkokulu, her çocuğun ilgisine ve öğrenme stiline göre farklılaşan, araştıran, sorgulayan, öğrenmenin keyfine merak ederek ulaşmaya çalışan çocuklar yetiştirmeyi hedeflemektedir. Değişen ve gelişen dünyada birey davranışlarındaki değişiklikleri kalıcı hale getirebilmek, gelişmelere ayak uydurabilen, çağın beklentilerine cevap verebilen, araştıran, sorgulayan ve kendini gerçekleştirmiş, öz güven duygusu gelişmiş bireyler yetiştirmek, ancak eğitimle mümkün olmaktadır. Özel Bilen Çocuk İlkokulu, öğrencilerin okulda müfredat kapsamında ele alınan konuları ne dereceye kadar öğrendikleri değil, gerçek hayatta karşılaşabilecekleri durumlarda sahip oldukları bilgi ve becerileri kullanabilme yeteneği, analiz edebilme, akıl yürütme ve okulda öğrenilen fen ve matematik kavramlarını kullanarak etkin iletişim becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Butik okul statüsünde olan bu kurum, öğrencilere bilim, sanat, spor, İngilizce gibi akademik alanlarda iyi bir eğitim almasını sağlamaktadır. İngilizce dil eğitimi oyunlar ve drama eşliğinde öğretilmekte ve zamanla ileri düzey dil eğitimi alması sağlanmaktadır. Okulda yüzme, bale, ekoloji, kitap okuma ve çeşitli spor etkinlikleri gerçekleştirilmektedir.

Yorumlar (3)

 • Veli

  Çocuğum akıllı bir bıdık oldu. Her şeyiyle çok mutluyuz, gelecekte alacaklarımızdan çok umutluyuz. Herkese tavsiye ederim.

 • Veli

  Vizyonu ile çok başarılı bir okul. Bölgesinde tek.

 • Veli

  " Özel bilen koleji öğrencisi Babasıyım. Okulda gerçekleşen sosyal etkinlikler kesinlikle çok başarılı bu sayede çocuğumuz okuluna hemen ısındı, gelip her gün bize bunları anlatıyor.. Çocuğunuzu gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz bir okul.."

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilen Çocuk İlkokulu İletişim Bilgileri

Abidin Paşa Mah. Kaynarca Sok. No:2, Mamak / Ankara
0 312 319 29** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum