fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Çakırlar Şener Çakmak İlkokulu

Özel Çakırlar Şener Çakmak İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Çakırlar Şener Çakmak İlkokulu Hakkında

Özel Çakırlar Şener Çakmak İlkokulu, Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde eğitim vermektedir. Bu kurum öğrencilerinin daime hedeflerini yüksek tutarak başarıya ulaşmalarını ilke edinmiştir. Öğrenci merkezli yaklaşımıyla, öğrencilerinin her birine değer vermekte ve bireysel olarak ilgilenmektedir. Bu okul, ilkokul öğrencilerinin eğitim hayatlarının ilk adımını attıkları bu evrede, onlara öğrenmeyi öğretmekle işe başlamaktadır. Öğrenmeyi öğrenen öğrenciler, hayatları boyunca öğrenmekten vazgeçmeyerek başarının anahtarını bulmuş olacaklardır. Okuldaki psikolojik danışmanlık hizmetiyle okula adapte olmakta zorlanan öğrenciler için etkinlikler düzenlenmektedir. Aynı zamanda ilkokul öğrencilerinin henüz gelişme çağında olduklarını benimseyen bu kurum, öğrencilerin fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimlerini takip etmektedir.
Özel Çakırlar Şener Çakmak İlkokulu, okul hayatının ilk yıllarında öğrenciye eğlenerek öğrenme içerikli dersler yapmaktadır. Bu derslerle öğrenciler okula daha kolay adapte olmaktadır. Aynı zamanda bu okul, proje tabanlı modern eğitim sistemini benimsemektedir. Projelerle öğrencilerinin, üretkenlik, yaratıcılık ve yenilikçilik gibi birçok özellik kazanmasını amaçlamaktadır.
Özel Çakırlar Şener Çakmak İlkokulu, yabancı dil eğitimine önem vermekte ve ilkokul seviyesinde de bu eğitimin oldukça önemli olduğunu özümsemektedir. Bu nedenle birinci sınıftan itibaren İngilizce dil dersleri verilmektedir. Bu dersleri birçok materyalle zenginleştirerek anlaması kolay hale getirmektedir. İngilizce akıl oyunları da oynanarak hem dil yetkinliği hem analitik zeka çalışmaları yapılmaktadır.
Özel Çakırlar Şener Çakmak İlkokulu, öğrencilerinin akademik eğitimlerinin yanı sıra etkinlik ve aktivitelerle sosyalleşmesini oldukça ön plana koymaktadır. O nedenle bünyesinde birçok sosyal kulüp bulundururken, okulun fiziksel imkanlarını da buna göre konumlandırmıştır. Fiziksel imkanlar dahilinde yapılacak olan spor dalları; tenis, masa tenisi, dart, halk oyunları, latin dansları, okçuluk, kick box, tekvando ve futbol olarak çeşitlendirilmiştir. Aynı zamanda kısa film, yaratıcı drama, resim, seramik, el sanatları, sinema, tiyatro ve müzik dersleriyle öğrenciler kültürel kazanımlar sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çakırlar Şener Çakmak İlkokulu İletişim Bilgileri

Turgut Özal Mah. 1949 Cad. No:36/b, Yenimahalle / Ankara
0 312 963 0938
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum