fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Eryaman TUZYEKSAV Liderler İlkokulu

Özel Eryaman TUZYEKSAV Liderler İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00

Özel Eryaman TUZYEKSAV Liderler İlkokulu Hakkında

Özel Eryaman TUZYEKSAV Liderler İlkokulu, Milli Eğitim Bakanlığı'nın oluşturduğu eğitim programı çerçevesinde çalışmalarını devam ettirmektedir. MEB programlarındaki kazanımları sonrasında öğrencilerin gelişimi birçok noktadan desteklenmektedir. Başarılı öğrenciler yetiştirmek adına eğitim alanındaki yenilikleri yakından takip eden Özel Liderler İlkokulu fiziki imkanlarını da bu doğrultuda hazırlamaktadır. Öğrencilerin her açıdan gelişimini desteklemek adına kurum içerisinde çok çeşitli imkanlar bulunmaktadır. Büyük bir kütüphaneye, fen ve bilgisayar laboratuvarlarına sahip olan özel okulda öğrenciler çağa uygun kaliteli bir öğrenim görmektedir. Okulun sağladığı hizmetler arasında hafta sonu eğitim ve yaz okulu hizmeti de bulunmaktadır. Böylelikle ders saatlerinde eksik kalan öğrencilere eğitimi aktarmak adına çalışmalar sürdürülmektedir. Özel yetenekli öğrencilerin kabul edildiği Liderler İlkokulu'nda hazırlanan eğitim programları öğrencilerin küresel alanlarda söz sahibi bireyler olabilmelerini destekler niteliktedir. Branşında güçlü ve donanımlı öğretmenler eşliğinde kaliteli bir hizmet sağlanmaktadır.
Özel Eryaman TUZYEKSAV Liderler İlkokulu çağın gerekliliklerinden birisi niteliğinde olan yabancı dil eğitimini öğrencilere sunmaktadır. Öncelikle Türkçe dil bilgisi gelişmiş öğrenciler yetiştirerek dil bilgisi eğitiminin temelini atmaktadır. Daha sonra yabancı dil olarak öğrencilere üç farklı dil olanağı sunulmaktadır. Almanca, İngilizce ve Rusça olmak üzere dil eğitimi sunulan Eryaman Liderler İlkokulu'nda dil eğitimini branş öğretmenleri kapsamlı bir biçimde öğrencilere sunmaktadır. Öğrencilerin küçük yaştan itibaren dil eğitimi alması onların ilerleyen dönemlerde Türkçe'yi konuşabildiği gibi konuşmalarına imkan sağlamaktadır. Öğrencilerin akademik alanlarda gelişimini sağlamak adına eğitim kaynaklarını uzman kişiler tarafından oluşturmaktadır. Öğrencilerinin eğitim alanında sorun ya da problem yaşamaması adına gelişimleri yakından takip edilmektedir. Okul bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetinin beraberinde yapılan takip olumlu bir etki bırakmaktadır. Öğrencilerin öz güvenli, kendilerini ifade edebilen bireyler olmaları özel ilkokulun öncelikli hedeflerinden birisidir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Eryaman TUZYEKSAV Liderler İlkokulu İletişim Bilgileri

Altay Mah. 2667. Cad. No:4B, Etimesgut / Ankara
0 312 963 1398
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum