fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Figen Eğitim Kurumları İlkokulu

Özel Figen Eğitim Kurumları İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:30

Özel Figen Eğitim Kurumları İlkokulu Hakkında

Özel Figen Eğitim Kurumları İlkokulu akademik eğitim hayatının ilk adımı olan bu dönemde ayrıcalıklı bir eğitim sunmaktadır. Ezberci bir eğitim anlayışından uzak olan Figen Koleji, analitik düşünme becerisi yüksek bireyler yetiştirmektedir. Öğrenci merkezli eğitim yaklaşımıyla onların bireysel farklılıklarının bilincinde olarak kapsamlı bir öğrenim süreci yaşatmaktadır. Küçük yaştaki öğrenciler ilk olarak okuma-yazmayı etkin bir biçimde öğrenmektedir. Akıcı ve düzgün okuyabilme etkinlikleri oluşturulmaktadır. Temelleri sağlam atılmış bir eğitim sürdürerek öğrencilerin ilerleyen dönemlerde başarı oranını artırmaktadır. Figen Koleji İlkokulu'nda öğrencilere ödev yükü bırakılmamaktadır. Bunun yerine öğrencinin okulda öğrenmesini kolaylaştırmak ve okula bağlılığını bu sayede artırmaktadır.
Özel Figen Eğitim Kurumları İlkokulu, her öğrencisinin birebir takibini sağlamaktadır. Böylelikle öğrencilerin gelişimlerini yakından takip etme fırsatı bulunmaktadır. Özgün eğitim modellemeleri ile birlikte başarılı bireyleri bir sonraki eğitim dönemine hazırlamaktadır. Aktif eğitim modelleri ile birlikte çağın gereksinimlerini öğrencilere kolaylıkla aktarabilmektedir. Figen Koleji, dil edinimindeki önemin bilincinde olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Dil ediniminde en önemli yaş aralığı okul öncesi ile 11 yaşa kadar olan aralıktır. İkili yabancı dil eğitimi sunarak öğrencilerin ilkokul seviyesinde dil edinimine doğrudan fayda sağlar. Branşlarında donanımlı ve uzman öğretmenler eşliğinde kapsamlı bir eğitim sunmaktadır. Çeşitli materyaller ve etkinliklerle öğrencilerin dil edinimini desteklemektedir.
Özel Figen Eğitim Kurumları İlkokulu, öğrencilerinin yalnızca akademik alanlarda gelişimini değil sosyal ve kültürel alanlarda da gelişimini desteklemektedir. Bununla birlikte okul bünyesinde çok yönlü eğitim çalışmaları uygulamaktadır. Sportif ve sanatsal faaliyetlerle birlikte öğrencilerin zihinsel gelişimlerinin yanı sıra fiziksel gelişimlerini de desteklemektedir. Figen Eğitim Kurumları'nda öğrencilerin yetenekleri ve istekleri doğrultusunda eğitim çalışmaları renklendirilmektedir. Öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda doğru alanlarda ilerlemeleri desteklenmektedir. Okul içi ve dışı etkinlikler düzenleyerek öğrencilerin gelişimi sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Figen Eğitim Kurumları İlkokulu İletişim Bilgileri

Serhat Mahallesi, 1322. Sokak, No:4/a, Yenimahalle / Ankara
0 312 963 0997
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum