fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel İncek Tam İlkokulu

Özel İncek Tam İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel İncek Tam İlkokulu Hakkında

Özel İncek Tam İlkokulu, öğrencilerine keşfederek ve yaşayarak öğrenme metodunu uygulamaktadır. Okul, sosyal faaliyetlerle zenginleştirilmiş bir müfredatla hizmet vermektedir. Kurumda bu doğrultuda akıl ve zeka oyunları ve robotik ve kodlama aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin zihinsel faaliyetleri geliştirilmekte ve öğrenim süreci hızlandırılmaktadır. Bu aktiviteler aynı zamanda öğrencilerin problem çözme yeteneklerini geliştirmesini ve çağın teknolojilerine hakim bireyler olmasını sağlamaktadır. Okul, öğrencilerine yönelik sanatsal faaliyetler düzenlemeye de özen göstermektedir. Bu bağlamda okulda görsel sanatlar ve seramik kulübü aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Özel İncek Tam İlkokulu, bu sayede öğrencilerinin sanata ilgili bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Okulda bunlara ek olarak orff ve müzik kulübü aktiviteleri de düzenlenmektedir. Bu aktiviteler hem öğrencilere ritim duygusu kazandırmakta hem de ilgi alanlarını ortaya çıkarmalarını sağlamaktadır. Okulun botanik bahçesinde düzenlenen ekoloji aktiviteleri ise öğrencilerin özellikle ilgisini çekmektedir. Bu aktivitelerle doğayla iç içe olan öğrenciler dünyayı farklı bakış açılarıyla görme fırsatı yakalamaktadır.
İlkokul, küçük yaştaki öğrencilerin öğretmen otoritesiyle ilk defa karşılaştığı dönemdir. Bu sebeple ilkokul döneminde uyum problemleri yaşanması oldukça muhtemel görülmektedir. Özel İncek Tam İlkokulu'nun psikolojik danışmanlık birimi, yaşanabilecek bu tarz problemlere karşı gerekli önlemleri almaktadır. Velilerle ve öğrencilerle düzenli olarak görüşen servis, okula alışma ve pedagojik gelişim süreçlerinin sağlıklı yönetilmesine destek olmaktadır. Ayrıca kurumda düzenli olarak velilere yönelik bilgilendirici seminerler gerçekleştirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İncek Tam İlkokulu İletişim Bilgileri

Ahlatlıbel Mah, 1827. Sok. No:30, Çankaya/ankara
0 312 235 90** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum