fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Nar Okulları İlkokulu

Özel Nar Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel Nar Okulları İlkokulu Hakkında

Ankara, Yenimahalle’de bulunan okullardan biri de Özel Nar İlkokuludur. Okula eğitime başlama saati 09:00 olup, eğitimin bitiş saati 18:00 dir. Sınıf mevcudu 18 er kişilik öğrencilerden oluşmaktadır. Okulda yabancı dil eğitimi İngilizce olarak verilmekte, tercihen İspanyolca da öğretilmektedir. Öğle yemeği hizmeti yemekhanede verilmektedir. Yemekler hijyenik koşullarda ve sağlıklı besinlerden yapılmaktadır. Ayrıca yemek menüleri diyetisyenler tarafından kalori hesapları yapılarak oluşturulmuş menülerden hazırlanmaktadır. Okulda sportif faaliyetlerin gerçekleştirildiği bir kapalı spor salonu, bir laboratuvar, her sınıfta akıllı tahta ile eğitim hizmeti, sanat atölyesi, müzik odası, bilgisayar derslerinin verildiği bilgisayar laboratuvarı, toplantı ve seminerler için bir konferans salonu, okul kantini bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak hafta sonu eğitimleri de verilmektedir. Okul, yaz aylarında da yaz okulu olarak da hizmet vermeye devam etmektedir. Okulda öğrencilerin güvenliğini sağlamak amacıyla çeşitli güvenlik önlemleri alınmıştır. Okulun servis hizmeti bulunmakta olup öğrencilerin güvenli bir ulaşım sağlayabilmesi için servis araçlarında gerekli ekipmanlar bulunmaktadır. Servis sürücüleri gerekli eğitimleri almış ve tecrübelidir. Okulda rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi çeşitli çalışmalar yaparak öğrencilere verimli ders çalışma, zamanı verimli kullanma, ders stresiyle başetme, sosyalleşme gibi konularda öğrencilere destek sağlamaktadır. Öğrencilerin gelişimlerini gözlemleyerek gerektiğinde velilerle de iletişime geçmektedir. Okulda temizlik en hassas olunan konulardan biri olup sınıflar başta olmak üzere tüm bina düzenli aralıklarla temizlenmektedir ve kontrolleri yapılmaktadır.

Yorumlar

 • Çocuğumu bu okula gönderiyorum haftasonu eğitimi ve yaz okulu ile çocukların hem derslerde hem de sosyal faaliyetlerde eğitimini destekliyorlar. öğretmenlerinin hepsi tecrübeli ve alanında başarılı.

 • SK

  Çocuğum bu sene bu okula başladı yeni bir okul olmasına rağmen disiplinli ve oturmuş bir sistemi var. Öğretmenlerinden çok memnunuz çok ilgililer.

 • Veli

  Çağdaş ve laik eğitim yolunda ilerleyen iyi bir okul.

 • Veli

  Daha yeniler umut vaadediyorlar, biz memnunuz.

 • Veli

  Bu bölgenin en örnek okulu.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Nar Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

İlkyerleşim Mahallesi, 2005. Sokak, No:3, Yenimahalle/ankara
0 312 386 00** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum