fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Polatlı Işın Yaman İlkokulu

Özel Polatlı Işın Yaman İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00

Özel Polatlı Işın Yaman İlkokulu Hakkında

Özel Polatlı Işın Yaman İlkokulu Ankara'da eğitimdeki uzun yılların getirdiği tecrübeyle hizmet vermektedir. Okul, öğrencilerinin bilimsel düşünceyi rehber edinmiş bireyler olmasını amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda onlara çok yönlü ve donanımlı bir eğitim sunmaktadır. Kurum öğrencilerinin teknolojiyi takip etmelerini amaçladığından onları oldukça teknolojik bir eğitim ortamı ile karşılamaktadır. Sınıflarda bulunan akıllı tahtalar öğretmenlere aktif ders işleme imkanı verirken öğrencilerin de oldukça dikkatini çekmektedir. Okulda bulunan bilgisayar laboratuvarları da bu amaçla kullanılmaktadır. Küçük yaştaki öğrenciler bu laboratuvarlarda teknolojik gelişmelerle iç içe olmaktadır. Özel Polatlı Işın Yaman İlkokulu öğrencilerinin sanatsal yönlerini de ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Okulda bu amaca uygun aktiviteler gerçekleştirmek için kullanılan bir sanat atölyesi bulunmaktadır. Öğrenciler bu atölyede hayal dünyalarını geliştirmekte ve kendilerini ifade edebilmektedir. Kurumun eğitim programında müziğe de önemli bir yer vermektedir. Bu sebeple öğrencilerin diledikleri enstrümanı kullanabildikleri bir müzik odası bulunmaktadır. Müzik kulübü bünyesinde öğrenciler bu odada müzikle alakalı aktiviteler gerçekleştirmektedir.
Okulda sanatsal aktiviteler dışında da çok çeşitli faaliyetler yürütülmektedir. Bunlardan birisi olan drama aktiviteleri öğrencilerin farklı rollere girerek empati ve özgüven duygusunu geliştirmesini sağlamaktadır. Bir diğer aktivite olan jimnastik, öğrencilerin fiziksel gelişimlerini desteklemekte ve esnek bir vücuda sahip olmalarını sağlamaktadır. Özel Polatlı Işın Yaman İlkokulu dil eğitimi konusunda da ilgileri üzerine toplamaktadır. Kurumda verilen İngilizce dil eğitimi yabancı dil kulübü aktiviteleri ile desteklenmektedir. Ayrıca İngilizce drama aktivitesi ile de öğrenciler aldıkları dil eğitimini aktif olarak kullanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Polatlı Işın Yaman İlkokulu İletişim Bilgileri

Şehitlik Mah. Duru Sok. No: 2A Polatlı/ankara
0 312 963 0852
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum