fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yolculuk İlkokulu

Özel Yolculuk İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Yolculuk İlkokulu Hakkında

Özel Yolculuk İlkokulu zamanın iyi değerlendiren ve yeniliklere açık bireyler yetiştirmeyi amaç edinmektedir. Kurum bu amaçla öğrencilerinin her birini yakından tanımaya gayret etmektedir. Bunu sağlamak amacıyla sınıf mevcutları sınırlı tutulmaktadır. Öğrenci başına düşen öğretmen sayısını ideal düzeyde tutarak öğrencileri birebir tanımaya çalışmaktadır. Okul öğrencilerin karakter gelişimlerinin yanı sıra entelektüel birikimlerine de odaklanmaktadır. Bu bağlamda okulda birçok sanatsal faaliyet yürütülmektedir. Bunlardan biri olan ebru sanatı aktiviteleri ile öğrenciler kendilerini hem ifade etmekte hem de tanımaktadır. Ebru sanatının yanı sıra okulda tiyatro ve drama aktiviteleri yapılmaktadır. Küçük yaştaki öğrenciler bu aktivitelerde başka rollere bürünerek empati duygusu geliştirirken aynı zamanda özgüven kazanmaktadır. Özel Yolculuk İlkokulu'nda yapılan faaliyetlerden biri de müzik odasında düzenlenen müzik aktiviteleridir. Öğrenciler ilgi duydukları enstrümanlarla vakit geçirerek müzikle iç içe büyümektedir. Okul sanatsal faaliyetlerin yanı sıra öğrencilerin zihinsel aktivitelerini artıracak faaliyetler düzenlemektedir. Robotik ve kodlama aktiviteleri öğrencilerin çağın teknolojilerine aşina olmalarını sağlamaktadır.
Kurumda bunların yanı sıra dil eğitimi de büyük önem taşımaktadır. Özel Yolculuk İlkokulu'nda İngilizce ve Arapça dil eğitimi eş zamanlı olarak verilmektedir. Yabancı dil kulübünde yapılan aktiviteler de bu eğitim programına destek olmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yolculuk İlkokulu İletişim Bilgileri

Şehit Osman Avcı Mahallesi, Malazgirt 1071. Cad. No:4, Etimesgut/ankara
0 312 963 0974
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum