fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Gaziemir Özel İlkokulları

Gaziemir, İzmir’e bağlı gelişmekte olan ilçelerden bir tanesidir. Bu sebepten Gaziemir özel ilkokulları nicelik ve nitelik bakımından her geçen gün üzerine koyarak kendini geliştirmeye devam etmektedir. Eğitim kurumlarının sayısı arttıkça bu kurumları tek tek ziyaret etmek aileler için gittikçe zorlaşmaktadır. Bu noktada Okul.com.tr üzerinden arayışınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bölgedeki okulların iç ve dış imkanlarının görsellerine, verdikleri yabancı dil eğitimlerine, benimsedikleri eğitim sistemlerine, ortalama fiyat bilgilerine tek bir listeleme sayfası üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Gaziemir özel ilkokulları içerisinden aradığınız kriterlere uygun olanları görüntülemek için filtreleme seçeneklerini kullanabilir, zaman kaybetmeden size en uygun kurumla iletişime geçebilirsiniz.


İlkokul, çocukların akademik hayatlarının ilk basamağı olması bakımından büyük önem taşımaktadır. Bu dönemde çocukların öğretmenlerine ve okula karşı şekillenen bakış açısı, bütün eğitim hayatını etkileyebilecek güce sahip olabilmektedir. Bu farkındalıkla hareket eden Gaziemir özel ilkokulları, akademik eğitmen kadrolarını iletişim becerileri güçlü, öğrencilerle arası iyi ve de çözüm odaklı bireylerden seçmektedir. Ayrıca kurumlar, bir öğrencinin okulda ihtiyaç duyabileceği her türlü fiziksel imkanı sağlamaya çalışmakta ve bunun için teknolojinin imkanlarından sıklıkla yararlanmaktadır. Çevre mahallelerde oturan öğrencilerin de Gaziemir’deki özel okulları tercih edebilmesi adına kurumlarda servis hizmeti sağlanmaktadır. Böylece aileler çocuklarının okula ulaşımı hakkında endişe duymadan okul tercih edebilmektedir. Aileler kurumların sağladıkları bu imkanlara Okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilir, Gaziemir bölgesinde bulunan ilkokullarının çocuklarına sağlayabilecekleri fırsatları hızlıca inceleyebilirler.


Gaziemir kolejleri, ilkokulları da sıklıkla bünyesinde barındırmaktadır. Bölgede butik olarak yapılanmış ilkokullar bulunsa da Gaziemir özel ilkokullarının büyük kısmı kolejlere bağlı olarak eğitim veren ilkokullarıdır. Butik ilkokullarının birebir ilgi, daha samimi bir ortam sağlaması gibi fırsatları bulunsa da kolejlerin sağladığı ayrıcalıklar da mevcuttur. Kolejlerde genellikle aynı kampüste anaokulundan liseye kadar bütün kademelerin bulunması çocuklarda yaşanabilecek olası uyum problemlerinin önüne geçmektedir. Ayrıca kolejlerin çoğunlukla duyulmuş ve bilinen bir eğitim süreçlerine sahip olmaları ailelerin tercih etme sebeplerinden bir tanesi olabilmektedir. Okul.com.tr üzerinden hem kolejlerin ayrıntılı detay sayfalarına ulaşabilir, hem de kolej bünyesinde eğitim veren Gaziemir özel ilkokullarını görüntüleyebilirsiniz.


İlkokulların birçoğunda rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmet ile çocukların akademik hayatla tanışırken, aileden uzaklaşırken yaşayabilecekleri sorunları erkenden çözmek amaçlanmaktadır. Ayrıca çocukların büyürken ve sosyalleşirken yaşayabilecekleri problemlerin de önüne geçmek adına okulların rehberlik birimleri aktif rol oynamakta, gereken durumlarda aileyle ve profesyonel desteklerle iş birliğine geçme noktasında çocuklara yardımcı olmaktadır. Gaziemir özel ilkokulları içerisinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti olan okulları kolayca görüntüleyebilir, size en uygun okulla hızlıca iletişime geçebilirsiniz.


Gaziemir özel ilkokul fiyatları okulların sağladığı imkanlara, bağlı oldukları kolej bünyesine, fiziksel şartlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Filtreleme sayfası üzerinden bütçenize uygun fiyat aralığını girebilir, sizi zorlamayacak okulları kolayca görüntüleyebilirsiniz. Okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebilmek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebiliyor olmanızın yanında, Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Okulların profillerinde yer alan veli, öğretmen yorumlarını okuyabilir; gerçek tecrübeye dayanan yorumlarla okulların tüm yönlerini görüntüleyebilirsiniz. Siz de daha önce eğitim gördüğünüz kurumlara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Okulları tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımıza kolayca ulaşabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizler için en uygun olan okulları sizler için listeleyip, okullarla direkt iletişime geçme noktasında sizlere yardımcı olsun.


11 okul bulundu.
Özel İzmir Anka Koleji İlkokulu Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel İzmir Anka Koleji İlkokulu

İzmir gaziemir de bulunan analiz fen eğitim akademisi adlı eğitim akademisi olan okula çocuklarımı kaydettim. okul çalış...

Özel Rota Koleji Gaziemir İlkokulu Özel Okul
Gaziemir / Gazi Mah.
Özel Rota Koleji Gaziemir İlkokulu

Eğitim ve sportif alanında çok başarılar.

Özel Gaziemir Tekfen Koleji İlkokulu Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Gaziemir Tekfen Koleji İlkokulu

"eğitim eğitimcilerin işidir" sloganıyla özel okul hizmetini hakkını vererek yerine getiren, temizlik görevlisinden idar...

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:30
Özel İleri Bilim Koleji İlkokulu Özel Okul
Gaziemir / Fatih Mah.
Özel İleri Bilim Koleji İlkokulu

Özel İleri Bilim Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel İsabet Okulları Gaziemir İlkokulu Özel Okul
Gaziemir / Irmak Mah.
Özel İsabet Okulları Gaziemir İlkokulu

Özel İsabet Okulları Gaziemir İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel İzmir İlkokulu Özel Okul
Gaziemir / Sevgi Mah.
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel İzmir İlkokulu

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel İzmir İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziemir Kocatürk İlkokulu Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Gaziemir Kocatürk İlkokulu

Özel Gaziemir Kocatürk İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Elçin Tün İlkokulu Özel Okul
Gaziemir / Atıfbey Mah.
Özel Elçin Tün İlkokulu

Özel Elçin Tün İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Kent Koleji Gaziemir İlkokulu Özel Okul
Gaziemir / Beyazevler Mah.
Özel Kent Koleji Gaziemir İlkokulu

Özel Kent Koleji Gaziemir İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji İlkokulu Özel Okul
Gaziemir / Sevgi Mah.
Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji İlkokulu

Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İzmir Gaziemir Özel İlkokulları

İzmir Gaziemir'de bulunan özel ilkokullar ve kolejlerin ebeveyn yorumlarını, çalışma saatlerini, fotoğraflarını ve branş derslerini görüntüleyerek size en uygun okulu bulabilirsiniz.

Gaziemir Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum