fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Karşıyaka Özel İlkokulları

Karşıyaka, İzmir’in ilçelerinden bir tanesidir. İzmir büyük ve kalabalık bir şehirdir ve Karşıyaka da İzmir’in kalabalık ve şehirleşme sürecini tamamlamış şehirlerden bir tanesidir. Karşıyaka özel ilkokulları bu sebeple sayıca fazladır. Sayısı giderek artan okullar kalitelerini de doğru orantılı olarak artırarak ailelerin tercihi olmak adına eğitim programlarını çeşitlendirmektedir. Aileler tüm bu okulları tek tek fiziksel olarak gezerken vakit kaybedebilmektedir. Bu vakit kaybının önüne geçmek adına Okul.com.tr Karşıyaka bölgesinde bulunan özel okullar listesini aileler ile buluşturmaktadır. Okul.com.tr’nin listeleme sayfası üzerinden okulların görsellerine, ortalama fiyat bilgilerine, sahip oldukları yabancı dil ve branş derslerine kolaylıkla ulaşabilir; sizin için en doğru okulu doğrudan bularak iletişime geçebilirsiniz.


İlkokul kademesinde eğitim gören öğrencilerin eğitim öğretim süreçlerinin verimli yürütülmesi öğrencilerin ileriki yıllarda gösterecekleri akademik başarıyı etkileyecek öneme sahiptir. İlkokul, akademik eğitimin ilk basamağıdır ve bu dönemde öğrenciler daha önce bilmedikleri bir süreci deneyimlemeye başlarlar. Bu nedenle ilkokulda gittikleri okul ve akademik hayatla onları tanıştıran öğretmenin niteliği çok önemlidir. Bu önemin farkında olan Karşıyaka özel ilkokulları akademik kadrolarını bu bilinçle oluşturmaktadır. Okullarda bulunan eğitmenler iletişim ve sorun çözme becerileri yüksek; çocuklara karşı sabırlı kişilerden seçilmektedir. Böylelikle öğrencilerin okula alışma sürecinde yaşayabilecekleri problemlerden öğretmenlerin tavrına güvenilmektedir. Okul.com.tr üzerinden Karşıyaka özel okulları arasında bulunan en iyi ilkokulları görüntüleyebilir, sizin için en uygun okula karar verebilirsiniz.


İlkokul döneminde öğrenciler öğrenmeye ve kendilerini geliştirmeye son derece açıklardır. Bu sebeple bu dönemde gördükleri eğitimler büyük oranda kalıcıdır ve öğrencilere bir şeyler öğretmek daha kolaydır. Bu farkındalıkla hareket eden Karşıyaka özel ilkokulları öğrencilere verdikleri çeşitli branş dersleriyle çocukların eğitimlerini desteklemektedir. Ayrıca bölgede bulunan özel ilkokullarında yabancı dil eğitimleri de aktif olarak sürdürülmektedir. Birinci yabancı dil olarak hemen her kurumda İngilizce eğitimi verilirken kimi kurumlar Almanca, Fransızca gibi ikinci yabancı dilleri de bünyelerinde vermektedir. Okulların yabancı dil olanaklarına, branş derslerine okulların profil sayfaları üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Okulların düzenlediği sosyal etkinlikleri, aktif olarak çalışan öğrenci kulüplerini de okulların profillerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.


Karşıyaka özel ilkokullarının büyük kısmı kolej bünyesinde eğitim veren özel okullardır. Kolejler, aynı kampüs içerisinde anaokulu kademesinden lise kademesine kadar eğitim vermeleri bakımından avantajlı konumdadır çünkü bu durum olası uyum problemlerinin önüne geçebilmekte, öğrenciler bildikleri ve aşina oldukları okul bünyesinde eğitimlerini sürdürebilmektedirler. Ayrıca kolejlerin çoğunlukla uzun yıllardır eğitim veren, alanında verdikleri eğitimin kalitesinin uzun yıllardır bilindiği kurumlar olması ailelerin bu kurumları tercih etmesine sebep olmaktadır. Okul.com.tr üzerinden okulların bağlı bulundukları kolejleri kolaylıkla inceleyebilir, bu kolejlerin bulunduğunuz bölgedeki kampüslerini görüntüleyebilirsiniz. Okul.com.tr Karşıyaka kolejlerini sizler için listelemekte ve tüm özellikleriyle tek bir sayfa üzerinde toplamaktadır.


Karşıyaka özel ilkokul fiyatları çeşitli sebeplere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fiyat bilgilerinin değişiklik göstermesinde okulların bağlı bulundukları kolej bünyesi, okulların sahip olduğu fiziksel imkanlar gibi sebepler etkili olmaktadır. Karşıyaka özel ilkokullarının aylık ortalama fiyatları 3000 TL ile 5000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Zaman zaman bu okul fiyatlarına yemek ücreti, kırtasıye ücreti, servis ücreti gibi ücretler dahil olabilmektedir. Okulların fiyat bilgisini görüntüleyebilmek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Ayrıca Okul.com.tr’ye üye olarak anlaşmalı kurumlarımız tarafından Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilir, avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Okulları tek tek gezecek vaktiniz yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız aradığınız kriterler doğrultusunda sizler için en uygun okulları listeleyerek direkt iletişime geçmeniz noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.


8 okul bulundu.
Özel Karşıyaka TAKEV Okulları İlkokulu Özel Okul
Karşıyaka / Bostanlı Mah.
Özel Karşıyaka TAKEV Okulları İlkokulu

Başarılı ve disiplinli bir okul. adaletsizlikle karşılaşmadık bugüne kadar

Özel Mavişehir Okyanus Koleji İlkokulu Özel Okul
Karşıyaka / Şemikler Mah.
Özel Mavişehir Okyanus Koleji İlkokulu

Kızım ilkokulu burada bitiriyor. öğrenci ile ilgili öğretmeye odaklı öğretmenleri ve yöneticileri sıcakkanlı ve genç din...

  • Okul Saatleri:
    07:30 - 18:00
Özel Piri Reis Okulları İlkokulu Özel Okul
Karşıyaka / Dedebaşı Mah.
Özel Piri Reis Okulları İlkokulu

Fransızca eğitimi de veren modern bir okul...

Özel İzmir Mavişehir 2 Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Karşıyaka / Şemikler Mah.
Özel İzmir Mavişehir 2 Doğa Koleji İlkokulu

Kızım çok memnun ve mutlu okulunda. öğretmenlerini de çok seviyor. e haliyle bende memnunum :)

  • Okul Saatleri:
    08:30 - 16:15
Özel İSTEK İzmir İlkokulu Özel Okul
Karşıyaka / Mavişehir Mah.
Özel İSTEK İzmir İlkokulu

Özel İSTEK İzmir İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mavişehir 1 Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Karşıyaka / Yalı Mah.
Özel Mavişehir 1 Doğa Koleji İlkokulu

Özel Mavişehir 1 Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eraslan İlkokulu Özel Okul
Karşıyaka / Mavişehir Mah.
Özel Eraslan İlkokulu

Özel Eraslan İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:15 - 16:30
Özel Bahçeşehir Koleji Karşıyaka İlkokulu Özel Okul
Karşıyaka / Mavişehir Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Karşıyaka İlkokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Karşıyaka İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İzmir Karşıyaka Özel İlkokulları

İzmir'de bulunan Karşıyaka ilçesinde hizmet veren özel okullar ve kolejlerin fiziksel özelliklerine, fotoğraf galerilerine, veli yorumlarına, çalışma saatlerine ve branş derslerine ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum