fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel İzmir Sev İlkokulu

Özel İzmir Sev İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Özel İzmir Sev İlkokulu Hakkında

İzmir'in Göztepe semtinde eğitim veren Özel İzmir Sev İlkokulu, 1977 yılında kurulmuştur. Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından SEV Amerikan Okulları’nın tecrübesi altında kurulmuş bir okuldur. Uluslararası standartlarda eğitim veren bu kurum, MEB'e bağlı olarak Türk Milli Eğitim ilkelerine uygun, çağdaş bir eğitim programı uygulamaktadır. Ayrıca akademik programını, yoğunlaştırılmış İngilizce ortamı, sosyal yaşamı, sanat ve spor faaliyetlerini destekleyen, öğrenci merkezli bir anlayışla zenginleştirmiştir.
Özel İzmir Sev İlkokulu, Atatürk'ün izinde, cumhuriyetin kazanımlarını benimseyen, çağdaş, öz güveni ve öz saygısı gelişmiş öğrenciler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Sorun çözme becerisi güçlü, çözüm odaklı, bireysel farklılıkların bilincinde, sorumluluk sahibi, anadilini doğru kullanabilen, zamanı etkili ve doğru yönetebilen, iç disiplini gelişmiş, bilgiyi kullanıp yerine yenisini koyabilen, yenilikçi, yaratıcı ve üretken bireyleri geleceğe taşımayı hedeflemektedirler.
Özel İzmir Sev İlkokulu'nda, robotik ve kodlama çalışmaları, bilişim kulübü, gezi kulübü gibi bir çok etkinlik ve derslerle öğrencilerin bilişsel kazanım sağlamaları amaçlanmaktadır. Öğrencilerinin ulusal ve uluslararası alanlarda başarılara imza atmaları için her türlü desteklenmekte ve yabancı dil öğrenip etkin kullanım becerisi kazanmaları sağlanmaktadır.
Özel İzmir Sev İlkokulu, öğrencilerini, 21. yüzyılın beceri ve yeteneklerine, sosyal sorumluluk bilincine ve küresel bakış açısına sahip bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir. Her bir öğrencinin, kendi gelişimi içerisinde, akademik, sosyal ve kültürel yönden en üst düzeye ulaşabileceğine ve bu potansiyeli ortaya çıkarmanın nitelikli eğitimle olacağına inanmaktadır. Her çocuğun özel olduğuna, güncel, ihtiyaca cevap veren bir eğitim ile gelişebileceğine inanmaktadır. Tüm bunlar doğrultusunda öğrenciler ve veliler tarafından tercih edilen okullar arasında yer almaktadır.

Yorumlar (3)

 • Veli

  İzmir'in EN İYİSİ!!

 • Veli

  Çocuklarımızın kişisel gelişimine büyük katkıda bulundu SEV. Başarılı ve özgüvenli çocuklar yetiştirdiler. Minnettarız…

 • Veli

  Yabancı dil eğitimi için bir numara.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İzmir Sev İlkokulu İletişim Bilgileri

Göztepe Mahallesi, 77.sokak, No:45, Konak / İzmir
0 232 335 1618
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum