fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Tire Armağan Ada İlkokulu

Özel Tire Armağan Ada İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:30

Özel Tire Armağan Ada İlkokulu Hakkında

Özel Tire Armağan Ada İlkokulu, İzmir'in Tire ilçesinde bulunmaktadır. 16 kişilik sınıflarda ders işleyen adını kurucusundan alan bu okul, öğrencilerine titizlikle eğitim vermektedir. Bu kurum eğitimde kaliteli ve nitelikli bir eğitimi hedef almaktadır. Öğrencilerinin, Atatürk'ün izinde, çağdaş, cumhuriyetin laik yapısına uygun, dürüst, özgün düşünce üretebilen, yaratıcı ve asıl olarak mutlu bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Aynı zamanda ilkokul sürecindeki öğrencilerin okula adapte olma sürecinde çeşitli yöntemler izlenmekte ve buna büyük önem gösterilmektedir. Sevgiyle başlayan eğitimde öğrencilerine şarkılarla danslarla eğitim verilmektedir.
Özel Tire Armağan Ada İlkokulu, psikolojik danışmanları ve rehber öğretmenleri aracılığıyla öğrencilerine ilkokuldan başlayarak destek vermektedir. Öğrencilerin her türlü akademik veya psikolojik sorunlarıyla ilgilenerek çözüme kavuşturmaktadır. Gelişme çağında olan eğitim hayatının başındaki öğrencilere öğrenme aşkı aşılanmaktadır. Öğrenme aşkı kazanan öğrenciler, hayatları boyunca merak eden, sorgulayan ve araştıran bireyler olmakta ve başarıya ulaşmaktadır.
Özel Tire Armağan Ada İlkokulu, öğrencilerinin fiziksel, bilişsel ve duygusal gelişimini önemsemektedir. Okulun fiziksel imkanları doğrultusunda öğrenciler kendilerini sportif, sosyal ve kültürel alanlarda geliştirebilmektedir. Okul bünyesinde, konferans salonu, mutfak atölyesi, sanat atölyesi, bahçe, müzik odası, oyun ve spor alanı bulunmaktadır. Bu alanlar dahilinde öğrenciler; akıl ve zeka oyunları, voleybol, basketbol, futbol, drama, modern dans, müzik, sinema, tiyatro, görsel sanatlar, masa tenisi ve satranç gibi aktivitelere katılabilmektedir.
Özel Tire Armağan Ada İlkokulu, yabancı dilin küçük yaşta başlamasını desteklemektedir. Bu bağlamda ezberden uzak, öğrenmeye dayalı yabancı dil eğitimi verilmektedir. İngilizceyi sadece gramer bilgisi derslerinden arındırarak, konuşarak benimsetmeye dayalı eğitim verilmektedir. Öğrenciler İngilizce diyaloglarla veya İngilizce sunumlarla konuşma konusunda öz güven kazanırken aynı zamanda liderlik, öz saygı ve sosyal becerilerini geliştirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tire Armağan Ada İlkokulu İletişim Bilgileri

Fatih Mahallesi, Saim Falakalı Caddesi, No:10, Tire/izmir
0 232 335 1618
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum