fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu

Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:30

Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu, öğrencilerin gelişimlerini her yönüyle desteklemeyi hedeflemektedir. Kurum, bu hedef doğrultusunda öğrencilere yönelik çeşitli faaliyetler gerçekleştirmektedir. Basketbol, futbol, buz pateni, voleybol, beden eğitimi, atletizm, jimnastik ve masa tenisi aktiviteleriyle öğrencilerin erken yaşta sporla tanışması amaçlanmaktadır. Böylece öğrencilerin fiziksel gelişimlerinin en üst seviyeye çıkması ve aldıkları faydanın artması sağlanmaktadır. Kurum, akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleri düzenleyerek öğrencilerin zihinsel gelişimlerini artırmaktadır. Bu aktiviteler, öğrencilerin zihinsel olarak aktif kalmasını sağlayarak öğrenme süreçlerini artırmaktadır. Bilişim kulübü ve robotik ve kodlama aktiviteleri ise öğrencilerin yazılımla erken yaşta tanışmaları amaçlanmaktadır. Böylece öğrencilerin çağın teknolojilerini sadece tüketen değil aynı zamanda üreten ve yöneten bireyler olmaları amaçlanmaktadır. Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu, sanatsal faaliyetlere de oldukça önem vermektedir. Kurumda görsel sanatlar, el sanatları, sinema, müzik kulübü, drama, gitar ve modern dans aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin kültürel birikimlerinin artması ve estetik bakış açısı sahibi olmaları amaçlanmaktadır.
Kurum, öğrencilerinin kaliteli ve kapsamlı bir yabancı dil eğitim programı almasını amaçlamaktadır. Kurum, akademik kadrosunu bu amaç doğrultusunda branşında uzman kişilerden seçmektedir. Alanında yetkin eğitimci kadrosu, öğrencilere yoğun olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Okul, öğrencilerin yabancı dil eğitimini uygulamalı hale getirmek adına da çeşitli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Kurumda gerçekleştirilen İngilizce drama aktiviteleriyle öğrencilerin öğrendikleri bilgileri aktif olarak kullanması sağlanmaktadır. Bunun dışında okulun yabancı dil kulübünde gerçekleştirilen aktivitelerle de yabancı dil eğitimi çeşitlendirilmektedir. Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu; bu sayede öğrencilerin aldığı yabancı dil eğitimini uygulamalı, eğlenceli, zenginleştirilmiş ve kapsamlı hale getirmektedir. İngilizce ve Almanca dil eğitimini bu şekilde alan öğrencilerin başarı katsayısı artmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Mustafa Kemal Atatürk Mah. 4566/1. Sok. No:3, Torbalı/izmir
0 232 335 1892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum