fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

22. Yüzyıl Okulları

22. Yüzyıl Okulları hakkında detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşın. İletişim bilgilerini, fiyatlarını, veli yorumlarını ve daha fazlasını kolayca inceleyin.

22. Yüzyıl Okulları'nda Eğitim

22. Yüzyıl Okulları, alanında uzman kadrosuyla öğrencilere disiplin, sorumluluk, saygı ve hoşgörüyü öğretmektedir. Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, kendinden emin, cesur öğrenciler yetiştirmektedir. Kurumun amacı açık fikirli, düşünen ve üreten, analitik ve sosyal zekası gelişmiş, toplumsal ve evrensel değerlere duyarlı öğrenciler için etkin bir eğitim sunmaktır.

22. Yüzyıl Eğitim Kurumlarında ders işleyişlerinde kullanılan etkinlikler ile öğrencilerin bütünsel gelişimi amaçlanmaktadır. Güvenli ve rahat bir ortamda dersler yapılmakta, öğrencilerin yaş gruplarına göre hazırlanmış programlar ile verimli, aynı zamanda eğlenceli bir eğitim verilmektedir. Derslerde farklı materyaller kullanılmakta, öğrencilerin içinde bulunan merak duygusu geliştirilerek beceri ve ilgi alanlarının farkındalığını sağlamaktadır. Bu sayede eğitim hem kalıcı hem keyif verici olmaktadır. 22. Yüzyıl Okulları'nda sanat, spor, müzik alanında da öğrencilerin kendilerini keşfedebilmelerine fırsat sağlayan çalışmalar yapılmaktadır. Öğrencilere problem çözme becerisi ve sorumluluk bilinci öğretilmektedir. Drama dersleri ile öğrencilerin kendilerini istedikleri gibi ifade etme şansı bulunmaktadır. Bu dersler öğrencilerin kendilerini ifade etmelerine, hayatı çok yönlü düşünme ve algılamalarına yardımcı olmaktadır. Atölyelerde öğrencilerin yaratıcılıklarını konuşturabildikleri etkinlikler yapılmaktadır. Birçok atölye bulunduğundan dolayı öğrenciler ilgi alanlarına kolayca yönelebilmekte, yeteneklerinin farkına varabilmektedir.

22. Yüzyıl Koleji yabancı dil olarak anaokulu biriminde İngilizce verilmekte, küçük yaşta öğrencilere farklı kültürler tanıtılmaktadır. İlkokul ve ortaokul birimlerinde ise İngilizcenin yanında Almanca ve Fransızca da öğretilmektedir. Öğrencilerin yabancı dillere olan yatkınlığı artmakta, öğrenciler evrensel değerleri daha iyi anlamaktadır. Yeni çağın dili olan kodlama dili verilmekte, teknoloji aktif bir şekilde takip edilmektedir. Öğrenciler sürekli pratik yaparak mantıksal düşünme becerilerini geliştirmektedir. Satranç ve mangala dersleri ile öğrencilerin yaratıcılıkları gelişmekte, planlı hareket etmek ve çabuk düşünmek öğretilmektedir.

22. Yüzyıl Okulları'nda kapalı spor salonu, voleybol, basketbol, futbol salonu, müzik, resim, drama atölyesi, fen laboratuvarı, konferans salonu, açık oyun parkı ve revir bulunmaktadır. Kurum 28 adet kamera ile 7/24 takip edilmekte, güvenlik birimleri tarafından 08.00- 18.00 saatleri arasında izlenmektedir. Öğrenciler yemekhanede yapılan sağlıklı ve organik besinler ile dengeli beslenmektedir. Servis imkanı bulunmakta, çevre mahallelerdeki öğrenciler kuruma güvenli bir şekilde getirilip götürülmektedir.

22. Yüzyıl Okulları Tanıtım Filmi
22. Yüzyıl Okulları İndirimleri
22. Yüzyıl Okulları Yorumları
Devamını Gör
22. Yüzyıl Okulları'nda Eğitim
22. Yüzyıl Okulları Tanıtım Filmi
22. Yüzyıl Okulları Galeriler

22. Yüzyıl Okulları Kampüsleri

22. Yüzyıl Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Bursa 22. Yüzyıl Okulları Nilüfer Kampüsü
Bursa / Nilüfer
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Bursa Nilüfer bölgesinde eğitim veren Özel 22. Yüzyıl Okulları Ortaokulu öğrencilerine ortaokul döneminde donanımlı sını...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

22. Yüzyıl Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum